خدمات ارزی آنلاین را سریع، امن و با تضمین بهترین قیمت تجربه کنید. ما همیشه در دسترسیم و همه تلاش ما سرعت و سهولت شما هنگام کار با سیستم های مالی جهانی است. ما با استفاده از پتانسیل های موجود همچون پی پال، وسترنیونیون پرفکت مانی، وبمانی و مسترکارتهای حاضر از فشار تحریم ها بر ایرانیان عزیز می کاهیم مجموعه پرداختینو opardakhtin عمیقاً بر این باور است که رضایت خاطر شما حین و بعد از استفاده از خدمات ما مهمترین دارایی ما است بنا براین متعهد است همه سعی خود را در بالا بردن رضایت شما به شکلی حرفه ای و با رعایت استانداردهای جهانی بکار گیرد.

 

هر جایی که ما به توانایی دست پیدا کنیم، آنجا تحریم از بین می رود... تحریم مربوط به آنجایی است که دست شما بسته است. در هر بخشی که شما بتوانید از خودتان تحرّک و پیشرفت نشان بدهید، طرف مقابل احساس می کند تحریم یک کار بیهوده‌ است، کاری ابلهانه‌ است موفق شده اید... این کلید حلّ همه‌ی مشکلات کشور است.
بیانات معظم انقلاب در دیدار کارگران در گروه صنعتى مپنا۱۳۹۳/۰۲/۱۰

 

معرفی مجموعه

پرداختینو  opardakhtin با همکاری جوانانی متخصص، متعهد و باتجربه ضمن بکار گیری تجارب گذشته، پیشگامانه دست به ابداع بهترین مسیر ها برای رفع محدودیت های مالی و ارزی زده است تا صادر کنندگان خدمات برای ورود وجوه و درآمدشان با کمترین مشکلی مواجه نشوند. از این رو با تمام توان، حرفه ای ترین سیستم های خدمت رسانی، همکاری و مشاوره را در اختیار شما قرار داده است.

در حال حاضر مجموعه پرداختینو pardakhtino مفتخر است با بیش از 32 خدمت مختلف از ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان در زمینه نقل و انتقالات ارزی و مالی امن و سریع، صدور انواع کردیت کارتها (کارت های اعتباری) تا افتتاح و شارژ حساب های بین المللی در حال فعالیت شبانه روزی و بی وقفه می باشد.

عضویت در خبرنامه سایت