قطعا بسیار اتفاق افتاده که شما عزیزان یا کسانی که می‌شناسید به هر دلیلی نیاز به انتقال پول به خارج از کشور و یا دریافت پول از حساب‌های خارجی دارید. در ایران اعضای برخی از خانواده‌ها در خارج از کشور تحصیل می‌کنند، به کاری مشغولند و یا حتی به قصد تفریح به آنجا سفر کرده‌اند. آنها احتمالا یا حتی بهتر بگوییم، قطعا به واریز و یا دریافت پول در ایران نیاز خواهند داشت؛ چه به منظور واریز پول به عزیزان خود در خارج از کشور و چه دریافت پول از آنها! اما نکته‌ای که در همه این نیازها بسیار به چشم می‌خورد این است که در کشور ما به دلیل تحریم‌های اعمال شده، امکان نقل و انتقالات بانکی وجود ندارد؛ زیرا در کشور ما بانک‌های بین المللی شعبه‌هایی برای این خدمات پرداختی ندارند. جدای از این نکته، و گذشته از محدودیت کشور ما برای این خدمات، سیستم‌های پرداختی در سراسر دنیا وجود دارند که این خدمات را انجام می‌دهند، چه به صورت حضوری و فیزیکی یعنی در بانک‌ها و چه به صورت الکترونیکی و آنلاین. یکی از این سیستم‌ها وسترن یونیون است. یک سیستم پرداختی آمریکایی که در سراسر جهان و در بسیاری از کشورها شعبات بسیاری به صورت بانک واقعی داشته و همچنین به صورت آنلاین فعالیت دارد. این سیستم به منظور نقل و انتقالات وجه، ارسال حواله، پرداخت، خرید و بسیاری از خدمات پرداخت خارجی به کاربران خدمت رسانی می‌کند.

 

برای ارسال حواله وسترن یونیون، کلیک کنید!

 

حواله وسترن یونیون


وسترن یونیون

 

 

گذشته از تمام دغدغه‌ها و مشکلاتی که هم‌وطنان ما با پرداخت‌های خارجی و بین المللی در ایران دارند، ما مفتخریم تا در پرداختینو، به شما این نوید را بدهیم که بدون نیاز به وجود بانک‌های واقعی و حتی حساب بانکی، به راحتی و با چند کلیک می‌توانید حواله‌های خود را از طریق سیستم پرداخت وسترن یونیون به هر کجای دنیا که می‌خواهید ارسال کنید.

 

 

 

با این سیستم نیازی به نگرانی برای پرداخت‌ها و حواله‌های خود به خارج از کشور ندارید و در کم‌ترین زمان ممکن و ساده‌ترین روش قادر خواهید بود تراکنش‌های خود را انجام دهید.

 

دلیل اینکه ما در این جا وسترن یونیون را برای خدمت به شما کاربران عزیز انتخاب می‌کنیم این است که، وسترن یونیون از معروف‌ترین و معتمدترین سیستم‌های پرداخت الکترونیکی است که از شما کم‌ترین کارمزد را برای ارساله حواله تان کسر می‌کند و از پرسرعت ترین درگاه‌های بانکی آنلاین است.

پس اگر در پرداخت خود عجله دارید، یا برای واریز پول به عزیزی در خارج از کشور فرصت کمی دارید و نمی‌خواهید یا نمی‌توانید کارمزد زیادی بپردازید، ما به شما عزیزان یادآور می‌شویم که وسترن یونیون بهترین گزینه است و ارسال حواله با آن در پرداختینو به راحتی برای شما کاربران گرامی فراهم است.

 

نحوه ثبت سفارش

 

وسترن یونیون

 

همانطور که ذکر کردیم شما نیازی به داشتن حساب بانکی ندارید پس:

اول از همه، لازم است در سایت پرداختینو ثبت نام کنید که این کار در زمان بسیار کمی قابل انجام است. 

در گام دوم، لازم است که شما احراز هویت انجام دهید، که با پر کردن مشخصات خود و اضافه کردن کارت بانکی این کار به سادگی قابل انجام است.

 

 

 

لطفا برای ارسال حواله وسترن یونیون، روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

برای ارسال حواله وسترن یونیون، کلیک کنید!

 

در قدم بعدی، اطلاعات درخواست شده را وارد کرده و مبلغ مورد نظرتان را که به نرخ روز قیمت را برای شما محاسبه شده و کم‌ترین کارمزد را اعمال می‌کند، وارد کنید. (شما به وسیله هریک از کارت‌های شتاب خود می‌توانید مبلغ را پرداخت کنید)

 

قدم آخر، پس از دریافت کد، آن را در اختیار شخص گیرنده حواله قرار دهید تا او به راحتی پول نقد را از شعبه‌های وسترن یونیون یا به صورت الکترونیکی دریافت کند.

 

(توجه داشته باشید که این سیستم با دلار و یورو کار می‌کند)

 

آیا ساده تر و پر سرعت تر و کم کارمزدتر از روش حواله وسترن یونیون سراغ دارید؟

 

- ساده‌ترین، راحت‌ترین، و پرسرعت‌ترین راه‌های پرداخت و حواله آنلاین را با ما در پرداختینو تجربه کنید.

عضویت در خبرنامه سایت