اگر شما از آن دسته افرادی هستید که انجام پرداخت‌های آنلاین، جزئی از کار شما است و به دفعات مختلف در روز به نقل و انتقالات بین المللی می‌پردازید، قطعا با انواع سیستم‌های پرداخت بین المللی آشنا هستید. سیستم پرداخت آنلاین اسکریل را می‌شناسید؟ اسکریل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پردازش آنلاین می‌باشد که امکان نقل و انتقالات ارزی بین المللی را بسیار آسان و سریع برای کاربران فراهم کرده است. برای بهره‌مندی از امکاناتی که اسکریل برای کاربران فراهم کرده است، شما باید ابتدا به افتتاح حساب اسکریل بپردازید و سپس آن را وریفای کنید. پرداختنینو این کار را برای شما انجام خواهد داد. برای بهره‌مندی از این خدمت پرداختینو روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

برای افتتاح اسکریل، کلیک کنید!

 

چرا به افتتاح حساب اسکریل بپردازیم؟

 

center-block img-responsive

 

قبل از هر چیز باید به شما دوستان بگوئیم که به دلیل وجود تحریم برای کاربران ایرانی جهت افتتاح حساب اسکریل و استفاده از امکانات آن برای نقل و انتقالات ارزی، کاربران ایرانی قادر به افتتاح حساب اسکریل نیستند.

به همین دلیل تیم پرداختینو با هدف سهولت کار کاربران برای افتتاح حساب اسکریل ، اقدام به این کار نموده و افتتاح حساب را برای شما انجام می‌دهد.

 

 

 

مزیت های حساب اسکریل

 

به دلیل مزیت‌هایی که برای حساب اسکریل وجود دارد بسیاری از کاربران که مبادلات ارزی بسیاری انجام می‌دهند، مایلند تا از طریق حساب اسکریل این کار را انجام دهند. در ادامه به ذکر مزیت‌های حساب اسکریل خواهیم پرداخت:

 

- از آنجا که اسکریل از واحدهای ارزی بسیاری پشتیبانی می‌کند، امکان نقل و انتقالات ارزی با استفاده از آن تقریبا برای هر کشوری امکان پذیر است. حساب اسکریل از 40 نوع ارز مختلف پشتیبانی می‌کند.

- امکان خرید از بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین معتبر مانند eBay با استفاده از اسکریل وجود دارد و شما می‌توانید درگاه پرداخت اسکریل را در بسیاری از سایت‌های فروشگاهی مشاهده کنید.

- از طریق حساب اسکریل مبلغ مورد نظر شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند انتقال پیدا کند. مدت زمانی که طول می‌کشد تا پولی را برای دیگری ارسال کنید، حدود 2 الی 5 روز کاری است.

 

چرا از حساب اسکریل استفاده کنیم؟

 

حساب اسکریل نوعی حساب است مانند سایر اکانت‌هایی که در دیگر سیستم‌های پردازش الکترونیکی مانند پی پال برای خود ایجاد می‌کنید. مزیت حساب اسکریل نسبت به پی پال این است که حداکثر نقل و انتقالات مالی با اسکریل بیشتر از پی پال است.

 

افتتاح حساب اسکریل

 

 

مزیت دیگری که اسکریل نسبت به سایر پردازشگرهای پرداخت دارد این است که برای انتقال ارز از طریق اسکریل، هیچ حداقلی تعریف نشده است.

 

از دیگر مزایای حساب اسکریل این است که برای کاربران کارمزد بسیار کمی نسبت به سایرین در نظر گرفته است.

 

 

 

افتتاح حساب اسکریل فول وریفای شده 

 

همانطور که گفته شد در کشور ایران به علت وجود تحریم‌ها، امکان افتتاح حساب برای متقاضیان وجود ندارد. شما می‌توانید افتتاح حساب اسکریل را به گروه پرداختینو بسپارید. برای این کار همکاران ما به یکسری اطلاعات اولیه از شما نیاز دارند و افتتاح حساب اسکریل به نام خود شما انجام خواهد شد. این نوع افتتاح حساب به صورت وریفای شده می‌باشد. برای ارسال درخواست خود روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

برای افتتاح اسکریل، کلیک کنید!

 

افتتاح حساب اسکریل حداکثر به مدت 5 روز کاری به طول می‌انجامد و مدارک لازم برای آن : شناسنامه، پاسپورت و کارت ملی می‌باشد.

از توجه و همراهیتان صمیمانه سپاسگزاریم.

عضویت در خبرنامه سایت