اسکریل یکی از محبوب ترین درگاه‌های پرداخت امروزی در سراسر جهان است. اين درگاه خدمات پرداختي، كار خود را به عنوان پرداخت‌های الکترونیکی در سال 2001 آغاز کرده و بازار جهانی را با ارائه راه حل های نوآورانه و امکانات و تسهیلات جديد به سمت خود جذب کرده است؛ به طوريكه در حال حاضر، برخی از برترین برندهای جهانی در حوزه‌هاي مختلف را پشتيباني مي‌كند. در صورتیکه نياز به پرداخت در سطح بین المللی دارید و تا به حال حساب اسکریل ایجاد نکرده‌اید، می توانید برای استفاده از تسهیلات و امکانات این سرویس پرداختی نظیر پرداخت و خرید با اسکریل در تمامي وب سايت‌هاي پذيرنده اين سرويس، از خدمات پرداختینو بهره مند شوید.

 

 

برای خرید با اسكريل، کلیک کنید!

 

 

 

سرویس خدمات پرداختی اسکریل

 

پرداخت و خريد با اسكريل

 

 

 

اسکریل داراي دو کارت اعتباری مسترکارت متفاوت  Prepaid Mastercard و Skrill Virtual Card  است كه با استفاده از آنها مي‌توانيد به راحتي پرداخت و خريدهای اینترنتی خود را از تمامی سایت‌هاي پذيرنده اسكريل انجام دهيد.

 

 

در صورتیکه واجد شرایط برای ارتقاء VIP رایگان باشید، حق دریافت Skrill Mastercard با پیش پرداخت رایگان را نیز خواهید داشت، از این طریق 10 یورو در پرداخت و خرید با اسکریل برای شما صرفه جویی می‌شود.

 

 

 

 

 

 

از جمله امکانات استفاده از اسکریل عبارتند از:

 

- ارائه دهنده سریع و مطمئن ewallet، اين سرويس به شما امکان می‌دهد تا هنگام استفاده از اسکریل برای مبادله کارآمدتر، میزان وجه خود را مدیریت کنید.

- کارت‌های پیش پرداخت مستر کارت فیزیکی و مجازی امکان دسترسی فوری به بودجه را برای هزینه‌های آنلاین و آفلاین فراهم می کند.

- اسکریل به مشتریان با گردش مالی بالا حق عضویت با عنوان "Skrill VIP" ارائه می‌دهد که شامل ویژگی‌های دیگری همچون توکن امنیتی، حساب‌های چند ارزی و امکان کسب امتیاز وفاداری است.

- براي ورود به حساب، اطلاعات شخصی و کلیه مبادلاتی پولی با استفاده از فناوری (SSL) Secure Socket Layer  با رمزگذاری 128 بیتی با امنیت بالا، توسط VeriSign تضمین شده است.

- هنگامی که شما با استفاده از اسکریل وجهی ارسال می‌کنید، گیرنده اطلاعات مالی حساس مانند کارت اعتباری / دبیت یا شماره حساب بانکی شما را دریافت نمی‌کند.

- در صورتیکه واریز شما موفقیت آمیز نباشد، یک ایمیل خودکار با جزئیات مبادله دریافت خواهید کرد.

- اگر واریز شما موفقیت آمیز بود، اما به دلایلی انتقال پول از طریق اسکریل ناموفق بود، پرداخت شما در اسرع وقت به کارت یا حساب بانکی شما بازپرداخت می‌شود.

 

 

به طور کلی، اسکریل یک سرویس پرداخت بین المللی است که دارای خدمات، تسهیلات و پشتیبانی فوق العاده‌ای است. اگر مایل به استفاده از خدمات انتقال پول با سرعت زیاد، هزینه کم و پذیرفته شده در هزاران وب سایت خدماتی و محصول هستيد، اسكريل يك گزینه پرداخت عالی برای شما می‌باشد.

 

 

پرداخت و خرید اسکریل

 

 

 

 

با توجه به تمامی خدمات و تسهیلات پرداخت و خرید با اسکریل، اگر هنوز هم در این سرویس پرداخت بین المللی حساب کاربری ندارید، می‌توانيد از پرداختینو کمک بگیرید.

 

تنها لازم است زمان پرداخت هزینه در وبسایت‌ها به لوگوهای موجود در صفحه توجه کنید. اگر در گزینه‌های پرداخت لوگوی اسکریل را مشاهده کردید بدان معناست که با حساب اسکریل می‌توانید هزینه خود را پرداخت نمائید.

 

 

 

 

پرداخت و خرید با اسکریل توسط پرداختینو

 

در صورتیکه تمایل به خرید کالا یا خدماتی با استفاده از سیستم پرداختی اسکریل دارید، اما حساب کاربری در این وب سایت ندارید، می توانید برای ثبت نام از پرداختینو کمک بگیرید. جهت خرید کالا و خدمات از طریق سیستم خرید و پرداخت اسکریل می‌توانید ابتدا در سایت ما ثبت نام کنید و پس از مراحل احراز هویت، از طریق لینک زیر کالا یا خدمات مورد نظر خود را سفارش دهید. 

 

 

برای خرید با اسكريل، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت