وب مانی، یک سیستم حساب پرداخت آنلاین است. این شرکت در نوامبر 1998 در روسیه به عنوان یک سیستم انتقال پول برای دلار آمریکا، (به دلیل بحران مالی همان سال و افزایش استفاده از دلار آمریکا در روسیه ) تأسیس شد. در صورت تمایل به استفاده از خدمات و تسهیلات وب مانی باید یک حساب کاربری در این سیستم پرداخت آنلاین ایجاد نمایید.

در صورتیکه در روند افتتاح حساب وب مانی به مشکل برخورد کرده‌اید یا به طور کلی قادر به ثبت نام نمی‌باشید، می‌توانید از خدمات پرداختینو برای این کار استفاده نمایید.

 

برای افتتاح حساب وب مانی، کلیک کنید!

سرویس وب مانی

سرویس انتقال وب مانی می‌تواند برای پرداخت‌های نقطه به نقطه استفاده شود و شامل یک سیستم سپرده برای امنیت بیشتر است. به منظور استفاده از کلیه خدمات و امکانات وب مانی، ابتدا باید حساب کاربری خود را ایجاد نمایید و سپس وریفای کنید. پس از انجام وریفای می توانید به راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی از امکانات این سرویس انتقال پول بهره‌مند شوید.

خدمات وب مانی

افتتاح حساب وب مانی

 

 

از جمله خدمات سرویس انتقال پول وب مانی عبارتند از:

 

مبادله آنلاین INDX : مبادله INDX ابزاری آنلاین است که از طریق آن می توان مبادلاتی به نام NOTES را انجام داد.

 

این نوع از خدمات مبادله ای در انتقالات بین شرکت های عمومی تضمین می شود.

 

وب مانی همچنین به تازگی از افزودن ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین، لایت کوین، اتر، بیت کوین گلد، ریپل، دش، مونرو به مبادلات INDX خبر داده است.

 

 

 

سیستم انتقال وب مانی راه حل پذیرش پرداخت از طریق QR کد را برای رستوران‌ها و مغازه‌ها ارائه داده است. مشتریان با استفاده از این روش می‌توانند در زمانی که صفحه QR نمایش داده می شود آن را اسکن کرده و پرداخت را تایید کنند. در سال 2019 Burger King روسیه با سرویس انتقال وب مانی برای پرداخت QR کد توسط مشتریان همکاری کرده است.

وب مانی همچنین به اکوسیستم انتقال فوری Sberbank متصل شده است. بنابراین مشتری ها می توانند از کارت‌های Sberbank به کیف پول وب مانی و برعکس، هزینه منتقل کنند. برای این کار تنها شماره تلفنی که کارت یا کیف پول به آن متصل است، قابل قبول می‌باشد.

سیستم خدمات انتقال وب مانی متد شناسایی از طریق ویدیو یا VideoID  را معرفی کرده است، در این روش شناسایی هویت، فقط نیاز به داشتن مدارک شناسایی بین المللی و دسترسی به تلفن هوشمند یا دسک تاپ با دوربین وب است.VideoID  جایگزین نیاز به مراجعه به مرکز تأیید وب مانی یا دفتر اسناد رسمی به منظور شناسایی است.

افتتاح حساب وب مانی (فول وریفای) با پرداختینو

در صورتی که نیاز به افتتاح حساب وب مانی دارید، می توانید درخواست خود را برای متخصصان ما در پرداختینو ارسال کنید. جهت درخواست سفارش ابتدا بايد در اين سايت ثبت نام كنيد و پس از انجام مرحله احراز هويت از طریق لینک ارائه شده در ادامه مطلب اقدام به سفارش افتتاح حساب وب مانی (فوی وریفای) نمایید.

افتتاح حساب وب مانی   

 

 

 

کادر مجرب ما در پرداختینو، پس از پرداخت هزینه افتتاح حساب به سرعت مراحل افتتاح حساب و وریفای حساب وب مانی شما به نام خودتان انجام می‌دهند.

 

 

 

 

 

برای افتتاح حساب وب مانی، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت