گوگل ادوردز یک پلتفرم است که توسط شرکت بزرگ گوگل ارائه شده است و برای شما این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید محصول و خدمات خود را در گوگل تبلیغ کنید. به این صورت که پس از اینکه اکانت خود را در گوگل ادوردز ایجاد کردید، باید برای شارژ حساب گوگل ادوردز اقدام کنید. اما به دلیل اینکه کشور ایران در تحریم به سر می برد، کاربران ایرانی نمی توانند حساب گوگل ادوردز را خودشان شارژ کنند. اما پرداختینو به آسانی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

برای شارژ حساب گوگل ادوردز، کلیک کنید!

 

 

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید شارژ حساب گوگل ادوردز را انجام دهیم؟ برای پاسخ به این پرسش باید شما را اندکی با نحوه‌ی عملکرد گوگل ادوردز برای انجام تبلیغات آشنا شوید.

 

گوگل ادوردز چگونه کار می کند؟

شارژ حساب گوگل ادوردز

 

 

 

پس از آنکه اکانت خود را در گوگل ادوردز ایجاد کردید و شارژ حساب گوگل ادوردز را انجام دادید، در آن پلتفرم مشخص می کنید که برای چه کلمات کلیدی که سرچ می شود، در صفحه ی اول نتایج جستجوی گوگل، وبسایت شما را نشان دهد.

 

در ازای آن هر بار که روی لینک مربوط به وب سایت شما کلیک می شود از حساب گوگل ادوردز شما مبلغی هزینه، کسر می شود. بنابراین حساب گوگل ادوردزتان باید شارژ کافی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

لازم است بدانید که، امکان ساخت اکانت گوگل ادوردز برای کاربران به صورت رایگان فراهم شده است.

 

 

شارژ حساب گوگل ادوردز توسط پرداختینو

 

شارژ حساب گوگل ادوردز

 

 

همانطور که گفته شد به دلیل وجود تحریم برای کاربران ایرانی، باید عملیات شارژ را از طریق وب سایت های واسطه که در زمینه پرداخت های ارزی فعالیت دارند انجام دهید.

 

 

دلیل دیگری که کاربران قادر به شارژ حساب گوگل ادوردز نیستند این است که، پرداخت ها از طریق کارت های اعتباری انجام می شود و کاربرانی که هیچ کدام از کارت های اعتباری را در اختیار ندارند می توانند روی کمک پرداختینو حساب کنند.

 

 

 

 

 

گروه پرداختینو پیشرو در ارائه خدمات پرداخت های ارزی، شارژ حساب گوگل ادوردز را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد داد. برای این منظور کافیست ابتدا به سایت پرداختینو مراجعه نموده و برای خود حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن می توانید از طریق لینک زیر برای شارژ حساب گوگل ادوردز اقدام نمائید.

 

برای شارژ حساب گوگل ادوردز، کلیک کنید!

 

 

لازم به ذکر است که پس از پرداخت معادل ریالی هزینه ی شارژ حساب گوگل ادورزد ، فرایند شارژ حساب برای شما آغاز خواهد شد.

 

به این ترتیب پس از آنکه اکانت خود را در وب سایت پرداختینو ایجاد کردید و مدارک خواسته شده را برای ما ارسال نمودید، ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و در اسرع وقت برای شارژ حساب گوگل ادوردز اقدام خواهیم کرد.

 

در گروه حرفه ای پرداختینو پرداخت هزینه ی شارژ حساب گوگل ادوردز در کوتاه ترین زمان ممکن و با اطمینان کامل برای شما انجام خواهد شد و شما به راحتی می توانید به انجام تبلیغات در گوگل ادوردز بپردازید.

در صورتی که با هر گونه سوال یا مشکل مواجه شده اید، می توانید با گروه پشتیبانی تماس برقرار کنید و موارد مبهم یا مشکلات موجود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

عضویت در خبرنامه سایت