اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید، و به زیبایی و نظم وب سایت خود اهمیت می دهید، قطعا نام محبوب تم فارست به گوشتان خورده است. احتمالا شماری از تم ها و قالب های زیبا که مورد علاقه تان هستند را در این سایت یافتید و دلتان خواسته یکی از آن ها را خریداری کرده تا وب سایت خود را زیباتر کنید. در واقع، تم فارست (Theme Forest) سکویی است که در آن مشتریان می توانند تم های پریمیوم Premium مورد علاقه خود را خریداری کنند. این پلتفورم انواع تم ها و پلاگین ها را ارائه می دهد. تم ها ممکن است مربوط به مضامین وردپرس، قالب های HTML ،CMS و سایر سیستم عامل ها باشند. تم فارست حدود نیم سال یا یک سال پشتیبانی ارائه می دهد و شما می توانید با پرداخت هزینه هایی اضافی، افزونه های پشتیبانی را نیز انتخاب کنید. برای خرید از تم فارست لازم است که تم ها و قالب ها را از طریق کارت اعتباری یا حساب پی پال خریداری کنید؛ البته وب سایت ها از کارت اعتباری فقط برای معاملات استفاده می کنند. اما در پرداختینو شما نه تنها می توانید به وسیله کارت های اعتباری هزینه خود را پرداخت کنید، بلکه اگر هیچ گونه کارت اعتباری یا حساب پی پال ندارید، باز هم می توانید به راحتی و اعتماد کامل این کار را به پرداختینو بسپارید و از انواع و تم ها و قالب ها برای وب سایت خود لذت ببرید.

 

برای خرید از تم فارست، کلیک کنید!

 

تم فارست چیست؟

 

خرید از تم فارست

 

تم فارست اساساً پلتفورمی است که به راحتی می توانید موضوع وردپرس یا مضامین CMS را در آن به راحتی بفروشید یا بخرید.

 

در اصل بخش تم از موضوعات اصلی تم فارست است . Themeforest در واقع بخشی از بازار envato است. بازار انواتو شامل آخرین نسخه های جدید در زمینه های بک گراند، قالب ها و ... است.

 

 

 

به راحتی می توانید بگویید که این پلتفرم مرکزی برای طراحی است. تم فارست اساساً بزرگترین سکو برای طراحان است که بتوانند از این طریق تم ها و قالب های خود را بفروشند و یا موارد مورد علاقه خود را خریداری کنند.

 

 

راه های پرداخت و خرید از تم فارست

 

تم فارست دو گزینه برای درگاه پرداخت به غیر از کارت اعتباری ارائه می‌دهد.

 

- پی پال (PayPal)

- اسکریل (Skrill)

 

برای خرید از تم فارست اگر با پی پال پرداخت می کنید، باید یک حساب پی پال وریفای شده داشته باشید.
در مورد گزینه دیگر، اسکریل مانند گزینه پرداخت قابل حمل است.

 

 

خرید از تم فارست

 

 

حال آنکه، اگر برای خرید از تم فارست می خواهید اقدام کنید، 

پرداختینو به راحتی این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هر تعداد تم و قالب که مورد علاقه تان بود از طریق سایت پرداختینو برای تم فارست پرداخت کنید.

 

 

 

 

 

 

اگر دارای کارت اعتباری یا حساب پی پال و اسکریل نیستید، می توانید از خدمات پرداختینو بهره مند شوید و به راحتی پرداخت خود را انجام دهید. برای خرید از تم فارست روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

برای خرید از تم فارست، کلیک کنید!

 

 

پس از پرداخت هزینه، از تم و یا قالب زیبا و مورد علاقه خود لذت ببرید. و در صورت بروز مشکل و یا داشتن هر گونه سوالی در روند پرداخت خود، با پرداختینو در ارتباط باشید.

عضویت در خبرنامه سایت