آن دسته از افرادی که به واسطه‌ی نوع کسب و کار خود با درگاه پرداخت الکترونیکی پی پال آشنا شده‌اند و در مورد سرعت و امنیت این پردازشگر پرداخت اینترنتی مطالبی شنیده‌اند، قطعا به دنبال راهی برای بهره‌مندی از امکانات فراهم شده توسط پی پال هستند؛ برای این منظور کاربران باید به افتتاح حساب بپردازند. اما به دلیل تحریم هایی که در کشور ایران برای کاربران وجود دارد شما نمی‌توانید به افتتاح حساب بپردازید. پس راه حل چیست؟ پرداختینو افتتاح حساب پی پال را برای شما انجام خواهد داد. در ادامه راهنمائی های لازم آورده شده است، آن‌ها را به دقت مطالعه کنید.

برای افتتاح حساب پی پال، کلیک کنید!

 

آشنایی با افتتاح حساب پی پال توسط پرداختینو

افتتاح حساب پی پال

از آنجا که کاربران ایرانی به علت وجود تحریم ها قادر به افتتاح حساب پی پال برای خود نیستند، شرکت ها و موسسات بسیاری در این عرصه شروع به فعالیت نموده‌اند و خدماتی را در زمینه افتتاح حساب و پرداخت‌های ارزی و بین المللی برای کاربران ارائه می دهند.

 

گروه پرداختینو که در زمینه ی افتتاح حساب های بین المللی و نیز پرداخت های ارزی بین المللی و ... خدمت رسانی می کند یکی از این شرکت ها می باشد.

 

دوستانی که مایلند برای افتتاح حساب پی پال اقدام نمایند، می توانند به روشی که در ادامه خواهیم گفت برای افتتاح حساب پی پال درخواست دهند.

 

 

 

افتتاح حساب پی پال وریفای شده (فول وریفای)

 در گروه پرداختینو از طریق برقراری تعامل با دیگر کشورها قادر به ارائه‌ی اینگونه خدمات برای شما هستیم. همکاران ما از طریق دیگر کشورها برای افتتاح حساب پی پال اقدام می کنند و حسابی به نام خود شما برای شما در پی پال افتتاح می کنند.

توجه داشته باشید که : اکثر کاربران تصورشان این است که چون ایران تحریم است و کاربران ایرانی نمی توانند مستقیما به وب سایت پی پال وارد شوند، و افتتاح حساب کنند، می توانند با استفاده از فبلترشکن وریفای حساب خود را انجام دهند، اما باید به شما بگوئیم که به هیج عنوان برای این منظور از فیلترشکن استفاده نکنید، چرا که در این صورت اکانت شما توسط پی پال لیمیت خواهد شد. در حقیقت تغییر فیلتر شکن هر بار IP شما را تغییر می دهد و این باعث می شود که پس از مدتی اکانت شما لیمیت بشود.

برای رفع این مشکل همکاران ما در گروه پرداختینو امکان اتصال به وب سایت پی پال را با استفاده از سرور مجازی برای شما فراهم خواهند کرد. این گونه هر بار که از حساب پی پال خود استفاده می کنید، با مشکلی مواجه نخواهید شد.

 

افتتاح حساب پی پال در پرداختینو

افتتاح حساب پی پال

 

 

 

برای اینکه بتوانید از طریق وب سایت پرداختینو به افتتاح حساب پی پال بپردازید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و پس از آن بقیه‌ی مراحل افتتاح حساب پی پال توسط پرداختینو در پنل کاربری وبسایت که بسیار کاربر پسند می‌باشد؛ به آسانی سپری خواهد شد. کافیست از طریق لینک زیر درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمائید.

برای افتتاح حساب پی پال، کلیک کنید!

   

 

 

 

 

پس از ارائه‌ی مدارک لازم و ثبت درخواست ، همکاران ما در اسرع وقت افتتاح حساب پی پال را برای شما به نام خودتان انجام خواهند داد و شما می توانید با استفاده از سرور مجازی که ما در اختیارتان قرار می دهیم به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

دوستان عزیز، پرداختینو به منظور جلب رضایت و اطمینان شما مشتریان گرامی، امکان استفاده از سرور مجازی را برای شما عزیزان به مدت یک سال به صورت رایگان فراهم کرده است.

با ما سرعت و اطمینان را تجربه کنید.

عضویت در خبرنامه سایت