این روزها سفرهای خارجی بسیاری چه به قصد کار و تحصیل و چه به قصد خرید و گردش انجام می‌شود. یکی از دغدغه‌های مسافران احتمالا حمل و نقل پول در سفر است. حمل پول نقد حتی در روزهایی که شما در سفر نیستید هم کار چندان راحتی نیست. نگرانی از دزدیده شدن پولتان، ناتوانی در حمل پول نقد در وجه‌های بالا و ... از مشکلاتی است که حمل پول نقد به همراه دارد. به همین منظور است که کارت‌های بانکی برای این کار مناسب‌اند. و اما هنگامی که شما به سفر می‌روید، گذشته از مشکل حمل پول، مدیریت پول نیز برای‌تان اهمیت دارد. پس چه بهتر که با یک تیر دو نشان زده و از سرویسی استفاده کنید که هم به هنگام مسافرت پول‌های خود را در جای امنی قرار دهید و هم مبلغ دلخواه‌تان را از قبل به ارز کشوری که می‌خواهید به آن کارت ریخته و دیگر نگران زیاد خرج کردن نباشید. شاید خودتان بارها بین دوستان و آشنایان شنیده باشید که آن‌ها هنگامی که به یک سفر خارجی رفته‌اند، بیشتر از حدی که دلشان می‌خواست پول خرج کرده‌اند و در هزینه زیاده‌روی کردند. ما شما را در پرداختینو با کارت‌های پیش پرداختی آشنا می‌کنیم که به راحتی از شر پول نقد و کارت‌های بانکی معمولی و نگرانی‌های آن، راحت شوید. مسترکارت تراول یا همان کارت سفر پیشنهاد ما به شما عزیزان سفر دوست است. حال که گزینه مورد نظر خود را برای حمل پول در سفر یافتید، صدور مسترکارت تراول را به ما بسپارید.

 

برای صدور مسترکارت تراول، کلیک کنید!

 

مسترکارت تراول

 

مسترکارت تراول

 

خرید مسترکارت تراول یا همان کارت سفر (Travel MasterCard) پیش پرداخت، باعث می‌شود که نیاز نباشد به هنگام سفر پول نقد همراه خود حمل کنید.

 

شما به سادگی یک مسترکارت تراول را خریداری نموده و قبل از استفاده مبلغ مورد نظر را به آن واریز می‌کنید.

 

 

 

این نوع کارت‌ها دبیت کارت نیستند. شما بسته به مقصد خود می‌توانید ارزی را که می‌خواهید در کارت بریزید انتخاب کنید. این ارزها شامل پوند، یورو یا دلار آمریکا هستند.

 

کارت‌های اعتباری دارای آرم MasterCard یا Visa هستند و در خارج از کشور توسط دستگاه‌های خودپرداز و سوپرمارکت‌هایی که در برنامه این شبکه کارت ثبت شده‌اند به همان روش دبیت کارت‌ها و کارت‌های اعتباری، پذیرفته می‌شوند.

 

 

چرا از مسترکارت تراول استفاده کنیم؟

 

در یک جمله: زیرا امن‌تر است. کارت تراول همانند پول نقد در جیب شماست؛ حتی امن‌تر از حمل پول با خودتان و یا رها کردن آن در هتل یا حتی در گاوصندوق اتاق‌تان است.

 

این مهم‌ترین مزیت داشتن یکی از این کارت‌ها است، زیرا در صورت گم شدن یا سرقت کارت، پول شما در امان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که  با شرکت ارائه دهنده کارت تماس بگیرید و کارت خود را مسدود کنید تا امکان استفاده آن توسط شخص دیگری وجود نداشته باشد.

 

مسترکار‌ت‌های پیش پرداخت مثل مسترکارت تراول یا کارت سفر در بین والدین محبوب است. برای اینکه هنگام تعطیلات در اختیار جوانان خود قرار دهند. این یک روش خوب برای آموزش به آن‌ها است که بتوانند با مسئولیت‌پذیری مدیریت هزینه کنند و زیاد از حد خرج نکنند. این موضوع را برای آن‌ها روشن کنید که پول موجود در کارت تراول آن‌ها برای سفر است، پس به خودشان بستگی دارد که بخواهند در چند روز اول همه آن پول را مصرف کنند یا از این کارت در مدت زمانی که شما نیستید استفاده کنند. نوجوانان می‌توانند در صورت تمایل این کارت را برای خودشان سفارش دهند و نیازی به داشتن حساب بانکی ندارند. پرداختینو با کمال میل نوجوان و جوان شما را در سفارش صدور کارت تراول یاری می‌کند.

 

 

مسترکارت تراول


این کارت‌ها به شما در مدیریت بودجه کمک می‌کند. در هنگام استراحت و تعطیلات و سفر از خود موقعیت خود بدون نگرانی لذت ببرید.

 

مسترکارت‌های پیش پرداخت تراول کار شما را راحت می‌کند، زیرا نمی‌توانید بیش از آنچه که قبلا در آن‌ها واریز کرده‌اید هزینه کنید.

 

 

 

صدور مسترکارت تراول توسط پرداختینو

 

اکنون شاید با خود بگویید: بله کارت تراول راحت است، امن است، هزینه‌های مرا مدیریت می‌کند؛ اما از کجا این کارت را تهیه کنیم؟

پاسخ ما به شما این است: نگران نباشید، زیرا با وجود تحریم‌های موجود در ایران، پرداختینو در صورت درخواست شما در کم‌ترین زمان و با چند کلیک ساده مسترکارت تراول برای شما صادر می‌کند. شما به صورت اینترنتی می‌توانید از طریق آرشیو خدمات در پرداختینو، مسترکارت تراول سفارش دهید. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این خدمات و سفارش صدور کارت، نیاز است ابتدا در سایت پرداختینو ثبت نام کنید.

 

برای صدور مسترکارت تراول، کلیک کنید!

 

ما برای شما امنیت و راحتی در سفر را آرزومندیم.
 

عضویت در خبرنامه سایت