با توجه به وقایع اخیر، علاقه به روش‌هایی برای برقراری ایمن‌تر معاملات افزایش یافته است. مسترکارت‌های مجازی یکی از راه‌های پرداخت ایمن در فضای آنلاین است. پرداختینو سعی دارد با صدور مسترکارت مجازی برای عزیزان علاقه‌مند و نیازمند به پرداخت‌های الکترونیکی و آنلاین، عملیات پرداخت را برای کاربران عزیز سهولت بخشد.

برای صدور مستر کارت مجازی، کلیک کنید!

بررسی اجمالی مسترکارت مجازی

صدور مسترکارت مجازی

مسترکارت مجازی به شما این امکان را می‌دهد تا شناسایی و افشای اطلاعات شخصی در مکان‌هایی که از آن‌ها خرید می‌کنید و اطلاعات خود را به اشتراک می‌گذارید، به حداقل برساند.

در اصل، مسترکارت‌های مجازی ارائه شده توسط بانک ها برای استفاده‌کنندگان کمی ناامن بوده است. 

ارائه دهندگان جدید مسترکارت‌های مجازی این فرآیند را بسیار ساده و استفاده از آن را برای شما آسان می‌کنند؛ و در نتیجه، معتقد هستند که مسترکارت‌های مجازی می‌توانند ابزاری ارزشمند در محافظت از حریم شخصی و امنیت شما باشند.

بدون به خطر انداختن راحتی شما و سهولت استفاده از آن. صدور مسترکارت مجازی از جمله خدمات مهمی است که پرداختینو در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

مسترکارت مجازی چیست؟

مسترکارت مجازی، که گاهی به آن شماره کارت موقتی یا شبه کارت گفته می‌شود، یک شماره کارت اعتباری یا شماره دبیت کارت است که می‌توان از طریق وب سایت یا برنامه تلفن همراه ایجاد کرد و دارای کارت فیزیکی و واقعی نیست. به صورتی که به شما مثل دیگر کارت‌های بانکی، شماره کارت، تاریخ انقضا، رمز CVV2 داده می‌شود.

از مسترکارت‌های مجازی می‌توان برای اکثر خریدهای آنلاین استفاده کرد. در اکثر اوقات، شما می‌توانید حد پرداخت یا حد مجاز هزینه را روی کارت مجازی تعیین کنید تا از پرداخت بیش از حد جلوگیری کنید.

برخی از کارت‌های مجازی همچنین روی یک فروشگاه قفل می‌شوند تا در صورت نقض عهد، از کارت در جای دیگری استفاده نشود. در آخر اینکه، معمولاً فقط با چند کلیک به صورت آنلاین می‌توانید کارت‌های مجازی را ببندید.

مسترکارت مجازی چگونه کار می کند؟

کارت‌های مجازی مانند لایه‌ای محافظت کننده بین منبع مالی شما و فرد آن سر معامله عمل می‌کنند. این کارت‌ها هرگونه تراکنش مجاز و کامل را مستقیماً به منبع تأمین اعتبار شما منتقل می‌کنند (از جمله بازپرداخت). بنابراین در صورت نقض شدن معامله، نیازی به نگرانی در مورد کلاهبرداری نخواهید داشت.

پرداختینو چه نوع اقدامات ایمنی را جهت صدور مسترکارت مجازی انجام می دهد؟

حفظ امنیت برای ارائه دهنده کارت مجازی بسیار مهم است (به همین دلیل است که در وهله اول باید در این سرویس ثبت نام کنید).

برای صدور مسترکارت مجازی، ما تحت نظر حسابرسی‌های داخلی و سختگیری‌های واسطه‌ها هستیم. علاوه بر این، بسیاری از ارائه دهندگان کارت مجازی مطابق با الزامات سختگیرانه PCI-DSS (استاندارد پرداخت داده های صنعت کارت پرداخت) مواجه‌اند.

مزایای صدور مسترکارت مجازی

صدور و خرید مسترکارت مجازی

  • - راحتی در استفاده: خرید مسترکارت مجازی ساده و سریع است و یکی از موثرترین راه‌های پرداخت آنلاین تبدیل می‌باشد.
  • - پذیرش گسترده آنلاین: می‌تواند به صورت آنلاین در هر مکانی که نشان پذیرش MasterCard نمایش داده می‌شود؛ استفاده کنید.
  • - 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته: با مسترکارت مجازی می‌توانید در هر ساعت و در هر زمان بصورت آنلاین 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته خرید کنید.

صدور مسترکارت مجازی توسط پرداختینو

به راحتی می توانید مسترکارت‌های مجازی را از پرداختینو دریافت کنید. کل فرآیند صدور مسترکارت مجازی از طریق اینترنت انجام می‌شود.

این بدان معناست که شما نیازی به پر کردن مدارک کاغذی طولانی ندارید و یا مجبور نیستید شخصاً به یک مکان بروید. بنابراین، داشتن هیچ حساب اعتباری و پر کردن مدارک طول و دراز برای پرداختینو لازم نیست. شما به آسان‌ترین روش ممکن می‌توانید در پرداختینو صاحب یک مسترکارت مجازی شوید.

  1. فرم سفارش را پر کنید.
  2. اطلاعات شخصی خود و مقدار پرداخت را وارد کنید.
  3. جزئیات کارت خود را دریافت کنید.
  4. ایمیل یا پیامک خود را برای شماره حساب بررسی کنید. با خیال راحت وارد پورتال آنلاین ما شوید و جزئیات کارت خود را بنویسید.
  5. شروع به خرج کردن و پرداخت کنید.

در هر مکان آنلاینی که نشانگر MasterCard نمایش داده شود و این کارت مورد قبول باشد، می‌توانید پرداخت و خرید خود را انجام دهید.

برای صدور مستر کارت مجازی، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت