پرفکت مانی به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی برای پرداخت‌های آنلاین در اینترنت ایجاد شد. این شبکه در سال 2007 تأسیس شده است. این سیستم پرداختی محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد و استفاده از آن بسیار آسان است. در صورت تمایل به استفاده از خدمات و تسهیلات پرفکت مانی می‌توانید حساب کاربری خود را در این سایت ایجاد کنید.

بسیاری از محصولات و خدمات ارائه شده در دنیا از طریق سیستم خرید و پرداخت پرفکت مانی به فروش می‌رسند. در صورتیکه حساب کاربری در پرفکت مانی ندارید می‌توانید از خدمات پرداختینو  بهره مند شوید. تنها کافی است برای خرید با پرفکت مانی جهت پرداخت هزینه کالا یا خدمت، روی لینک زیر کلیک فرمائید.

 

برای خرید با پرفکت مانی، کلیک کنید!

 

خدمات پرفکت مانی

 

خرید با پرفکت مانی

 

 

پرفکت مانی یک سرویس مالی است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا پرداختهای فوری و نقل و انتقال پول را با اطمینان از طریق اینترنت انجام دهند. این سرویس، فرصتهای منحصر به فردی برای کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل اینترنت فراهم می‌کند.

 

 

 

ویژگی های پرفکت مانی

همه کاربران پرفکت مانی به راحتی می‌توانند با کمترین شرایط و با نرخ مناسب، وجوه خود را به سایر ارزهای الکترونیکی تبدیل کنند. با ثبت نام در این سیستم پرداخت آنلاین، می توانید یکی از سه حساب متفاوت نرمال (Normal)، ویژه (Premium) و همکار (Partner) را انتخاب کنید. پس از افتتاح حساب به منظور پرداخت و خرید با پرفکت مانی باید آن را شارژ نمائید. ما به شما کمک می کنیم تا با شارژ حساب پرفکت مانی تان بتوانید پرداخت و خرید داشته باشید.

برای مشتریانی که فعالیت تجاری آنها با پرفکت مانی مرتبط است، بسته های بهینه از راه حل های تجاری از جمله ابزارهای کاربردی مناسب بطور خاص توسط سرمایه داران پرفکت مانی تهیه شده است. این سرویس همچنین گزارش‌های راحت و مفصل کار شما را در حساب پرفکت مانی ساده‌تر می‌کند.

 سیستم پرداخت مکرر اتوماتیک تنظیم شده نیز برای سازماندهی هزینه‌های ماهانه شرکت شما طراحی شده است. این سیستم برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا پرداخت‌ها به صورت خودکار انجام شوند. سیستم چند زبانه پرفکت مانی به شما این امکان را می دهد تا تجارت تان را در سراسر جهان انجام دهید.

خرید با پرفکت مانی

 

 

رضایت کاربران ثابت کرده است که Perfect Money با فرآیند امنیتی چند سطحی که دارد؛ اما عملیات در آن به سادگی انجام می‌شود. 

 

 

رویکرد دموکراتیک سیستم پرداخت پرفکت مانی، هر مشتری را قادر می سازد تا بطور مستقل تصمیم بگیرد که کدام تنظیمات امنیتی کاربر را باید برای حساب خود استفاده کند. 

در صورتی که احراز هویت مشتری از شبکه یا زیر شبکه آدرسهای IP که مربوط به حساب مالک نیست انجام شود، پرفکت مانی ورود را به حساب مسدود کرده و یک کد ایمنی اضافی را به ایمیل مشخص شده در هنگام ثبت حساب، ارسال می کند. لازم به توضیح است که تغییر IP بصورت جداگانه با استفاده از مرکز پشتیبانی پرفکت مانی انجام می شود.

سیستم پرفکت مانی جهت افزایش امنیت، از ارتباط منطقی بین حساب مشتری و شماره تلفن وی استفاده می‌کند. سامانه ارسال پیام کوتاه کاملترین و مطمئن ترین روش برای محافظت مشتری از ورود به حساب غیر مجاز است. برای استفاده از این سرویس مالی باید ابتدا یک اکانت داشته باشید و سپس با شارژ حساب تان از تمامی خدمات خرید و پرداخت و ... استفاده نمایید. 

 

برای خرید با پرفکت مانی، کلیک کنید!

 

در صورتی که حساب کاربری پرفکت مانی ندارید و قادر به خرید و پرداخت پرفکت مانی نمی باشید، از تیم پرداختینو کمک بگیرید.

خرید با پرفکت مانی توسط پرداختینو

در صورتیکه حساب پرفکت مانی ندارید اما تمایل به خرید کالا یا خدماتی دارید که از طریق پرفکت مانی قابل پرداخت است، از خدمات سریع پرداختینو استفاده کنید. جهت خرید با پرفکت مانی از طریق پرداختینو از لینک ارائه شده در قسمت بالا کمک بگیرید. پس از سفارش خرید با پرفکت مانی، پرداختینو با دریافت هزینه کارمزدی کم و با حداکثر سرعت، هزینه کالا یا خدمات سفارشی شما را واریز می‌کند. 

عضویت در خبرنامه سایت