اگر از همراهان پرداختینو هستید، مسلما بارها در مقالات متعدد ما درباره انواع حساب‌های الکترونیکی، نحوه افتتاح و حتی طریقه شارژ کردن آن‌ها مطالبی مطالعه کرده‌اید. حساب‌ها و درگاه‌های بانکی آنلاینی که خدمات متعددی ارائه می‌کنند. از خرید و فروش به صورت آنلاین، نقل و انتقال پول به خارج از کشور و برداشت درآمد فریلنسری‌تان گرفته تا انجام تراکنش برای معاملات ارزی، این درگاه‌ها خدمات آنلاین بسیاری ارائه می‌دهند .به دلیل تحت تحریم بودن ایران، ما از این خدمات تنها به صورت آنلاین می‌توانیم استفاده کنیم و در نتیجه شارژ آن‌ها نیز از طریق اینترنت می‌باشد. یکی از این دسته حساب‌های الکترونیکی حساب وب مانی است. در پرداختینو، می‌توانید برای افتتاح انواع این حساب‌های پرداخت الکترونیکی از جمله حساب وب مانی، اقدام کنید. به علاوه، به منظور شارژ حساب وب مانی خود نیز، به سادگی می‌توانید از سایت پرداختینو این کار را انجام دهید.

 

شارژ حساب وب مانی

 

 

اگر مایل به شارژ حساب وب مانی خود هستید روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

شارژ حساب وب مانی

 

اگر علاقه‌مند به فعالیت در شغل‌های دور کاری یا فریلنسری هستید، میل به خرید از وب سایت‌های فروشگاهی خارجی مانند آمازون دارید، یا خواهان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال که امروزه بسیار روی کار آمده‌اند، هستید و به بسیاری از خدمات اینترنتی دیگر نیاز پیدا کردید، حساب‌های پرداخت الکترونیکی می‌توانند برای شما گزینه‌های کارآمدی باشند.

 

 

 

 

حساب‌های وب مانی مانند برخی حساب‌های پرداخت آنلاین دیگر دارای کیف پول هستند که شما زمانیکه اقدام به شارژ حساب وب مانی خود می‌کنید، در واقع کیف پول خود را پر کرده‌اید.

 

شارژ حساب وب مانی

برای شارژ حساب وب مانی می‌توانید از طریق سایت‌های مختلف که این خدمات پرداختی را انجام می‌دهند، حساب وب مانی خود را شارژ کنید. اگر در خارج از ایران باشید این کار از طریق صرافی‌ها به راحتی قابل انجام است. پیشنهاد ما به شما ساده‌ترین روش آن یعنی شارژ اینترنتی و از طریق وبسایت‌هاست. همانطور که شما در پرداختینو نیز می‌توانید این عملیات را به سهولت با چند کلیک ساده انجام دهید.

 

 


شارژ حساب وب مانی

 

 

برای این کار نیاز است ابتدا عضو سایت پرداختینو شوید. به پرتال خود در قسمت خدمات پرداختینو رجوع کنید.

پس از ثبت نام و ورود به سایت و احراز هویت با وارد کردن اطلاعات شخصی خود و آپلود مدارک خواسته شده، و همینطور اضافه کردن کارت بانکی، شما در واقع تیکت زده‌اید و درخواست شما برای همکاران ما در پرداختینو ارسال خواهد شد.

 

اگر از قبل صاحب یک حساب پرداخت الکترونیکی وب مانی از طریق پرداختینو هستید، می‌توانید به راحتی وارد شارژ حساب وب مانی شوید. 

در آنجا اطلاعات مورد نظر مربوط به حساب خود را وارد کرده و به همین سادگی حساب خود را شارژ می‌کنید.

 

 

 

 

دقت داشته باشید که در صفحه شارژ حساب وب مانی، شما با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود برای شارژ، می‌توانید مبلغ معادل پول خود را به ارز دلخواه‌تان مشاهده کنید. همینطور کارمزدی جزیی پس از محاسبه مبلغ مورد نظر شما، نمایش داده می‌شود. بعد از تایید مبلغ مورد نظر، شما شارژ حساب وب مانی خود را به انجام می‌رسانید.

 

حساب وب مانی هیچ هزینه و کارمزدی را برای معاملات بین کیف پول‌های یک نوع و متعلق به یک WMID نمی‌پردازد.

 

هم اکنون در پرداختینو حساب وب مانی خود را شارژ کنید:

 

برای شارژ حساب وب مانی کلیک کنید

عضویت در خبرنامه سایت