بسیاری از افراد برای مهاجرت یا کسب فرصت های تحصیلی و کاری در کشورهای دیگر باید در آزمون های بین المللی شرکت کنند. از جمله این آزمون ها می توان به آیلتس، تافل، GRE، IMAT، wes، CFA، GMAT، ACCA، USMLE و غیره اشاره کرد. برای ثبت نام در آزمون ها باید هزینه ای را پرداخت نمود که عمدتا با استفاده از کارت های اعتباری، ویزا کارت، مستر کارت و در کل سیستم های مالی بین المللی قابل پرداخت است. در صورتیکه به هیچ یک از سیستم های پرداخت بین المللی همچون پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و غیره دسترسی ندارید، اصلا نگران نباشید! با استفاده از خدمات پرداختینو می‌توانید هزینه های ثبت نام آزمون های بین المللی را در سریع ترین زمان ممکن واریز کنید.

 

برای پرداخت هزینه های آزمون‌های بین المللی، کلیک کنید!

 

آزمون های بین المللی

 

آزمون های بین المللی

 

آزمون های بین المللی زیادی وجود دارد که پرداختینو خدمات پرداخت آن ها را انجام می دهد. در ادامه به معرفی برخی از آنها اشاره شده است:

 

 

 

 

 

آزمون تافل

اگر یک دانشجوی بین المللی هستید که به دنبال تحصیل در دانشگاه در یک کشور انگلیسی زبان می باشید، ممکن است لازم باشد که در یک آزمون تافل شرکت کنید.  تافل در اصل دارای دو نسخه TOEFL iBT (تست مبتنی بر اینترنت) و TOEFL PBT (آزمون مبتنی بر کاغذ) است. هر دو نسخه از تافل دارای چهار بخش خواندن، صحبت کردن، گوش دادن و نوشتن است. انجام این آزمون حدود 4 ساعت زمان می برد. داوطلبان می توانند آزمون تافل را هر چند وقت که بخواهند دوباره انجام دهند.

 

آزمون آیلتس

آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که در دو قالب ارائه می شود.  آیلتس آکادمیک، برای کسانی که قصد دارند در سطح آموزش عالی در خارج از کشور تحصیل کنند. و آزمون عمومی آیلتس، بر مهارت های اجتماعی و زمینه های کار تمرکز دارد. آزمون آیلتس آکادمیک از چهار بخش خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن تشکیل شده است. مدت زمان انجام این آزمون دو ساعت و 45 دقیقه می باشد. آزمون صحبت کردن در آیلتس به صورت شفاهی و جداگانه گرفته می شود.  پس از شرکت در آزمون، افراد می توانند تا پنج سازمان را انتخاب کنند که در آن نسخه هایی از نتایج آیلتس بصورت رایگان ارسال می شود.

 

آزمون ACCA

ACCA مخفف انجمن حسابداران مجاز خبره است که یک نهاد پیشرو در حسابداری بین المللی است. مدرک ACCA به کارفرمایان ثابت می کند که شما در همه جنبه های تجارت توانایی لازم را دارید.
این بزرگترین مدرک تحصیلی در جهان است که بیش از 500000 عضو و دانشجو در 170 کشور در جهان دارند. در ACCA داوطلبان نه تنها دانش تخصصی در امور مالی و حسابداری کسب می کنند، بلکه مهارتهای ارزشمندی در مدیریت و استراتژی سازمانی کسب می کنند.

 

آزمون GMAT

آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی یا GMAT بخش مهمی از فرآیند درخواست به برخی از دانشگاه ها است. GMAT یک امتحان استاندارد سازگار با کامپیوتر است که اغلب برای پذیرش در برنامه های تحصیلات تکمیلی (MBA) در سطح جهان مورد نیاز است. امتحان GMAT دستورات ریاضیات اساسی، جبر، هندسه، تجزیه و تحلیل داده های چند منبع و دستور زبان را مورد ارزیابی قرار می دهد. مهمتر از همه اینکه، این آزمون توانایی شما را در تجزیه و تحلیل و ارزیابی مطالب نوشتاری، تفکر و حل مشکلات می سنجد. 

 

آزمون CFA

آزمون های بین المللی

 

 

آنالیزور مالی (CFA) یکی از مواردی است که اغلب مورد توجه متخصصان سرمایه گذاری قرار می گیرد. 

برنامه CFA شامل سه امتحان است: CFA سطح I، سطح II و سطح III. داوطلبان CFA ملزم به گذراندن هرکدام از این امتحانات می باشند و باید موارد خاصی را که طبق موسسه CFA تعیین شده است را انجام دهند.

 

 

 

 

این امتحان یک آزمون شش ساعته است که به یک جلسه در صبح و یک جلسه در بعد از ظهر تقسیم می شود و هر یک سه ساعت زمان می برد. امتحان شامل 240 سؤال چند گزینه ای است: 120 سؤال در جلسه صبح و 120 سؤال در جلسه بعد از ظهر. 

 

ارزیابی و تائید مدرک تحصیلی توسط wes

موسسه سرویس تحصیلی جهانی (WES) یک سازمان غیرانتفاعی است که ارزیابی های معتبری را برای دانشجویان و مهاجران بین المللی که قصد تحصیل یا کار در ایالات متحده و کانادا را دارند فراهم می کند. بانک اطلاعاتی اختصاصی WES اطلاعات گواهینامه های دانشگاهی بیش از 200 کشور، 45000 موسسه خارجی ، 20،000 اعتبار تحصیلی را جمع آوری و ذخیره می کند. اما آنها با سیستمهای آموزشی هیچ کشوری توافق نامه رسمی ندارند و گواهینامه های نگهداری شده داوطلبانه توسط داوطلبان تهیه می شوند و با انگیزه های شخص ثالث فعالیت می کنند.

 

 

خدمات پرداختینو

 

به منظور پرداخت هزینه آزمون‌های بین المللی توسط تیم پرداختینو تنها لازم است روی لینک زیر کلیک کنید. روند ثبت نام و ارسال درخواست بسیار ساده و کاربر پسند می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشورت با مشاوران ما در تماس باشید.

 

برای پرداخت هزینه های آزمون‌های بین المللی، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت