پرفکت مانی یک سرویس مالی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق اینترنت به سرعت و با کمترین کارمزد معاملات خود را انجام دهند. بنابراین این سرویس مالی فرصت‌های منحصر به فردی را برای کاربران اینترنت و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی فراهم می‌کند. 

روش‌های مختلفی برای استفاده از خدمات پرفکت مانی وجود دارد، که یکی از این روش‌ها استفاده از E-Voucher است. ووچر یا همان کارت شارژ پرفکت مانی دارای مبلغی از قبل تعیین شده برای خرید با پرفکت مانی است. به منظور استفاده از امکانات و تسهیلات پرفکت مانی، صدور ووچر پرفکت مانی را به تیم منتخب پرداختینو بسپارید.

برای صدور ووچر پرفکت مانی، کلیک کنید!

صدور ووچر پرفکت مانی

  ووچر پرفکت مانی چیست ؟

ووچر پرفکت مانی یک چک الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجوه به یک حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. E-Voucher از یک کد دیجیتالی 16 رقمی منحصر به فرد، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مبلغ اعتبار و تاریخ ایجاد تشکیل شده است.

(گیرنده حتی می تواند کد فعال سازی Voucher را از طریق پیامک دریافت کند، حتی اگر حساب کاربری کامل ندارد).

از جمله ویژگی‌های ووچر می‌توان به انتقال پول به دیگران در سراسر جهان، پرداخت آنلاین و ایمن برای محصولات و خدمات و تبدیل ووچر به هر پول دیجیتالی یا فیات توسط صرافی‌های آنلاین اشاره کرد.  

خدمات ووچر پرفکت مانی

از دیگر خدمات ووچر پرفکت مانی می توان به ویژگی‌های ارائه شده در ادامه مطلب اشاره کرد:

  • فرض کنید خدماتی را سفارش داده‌اید و به مکانی سفر می کنید که به حساب پرفکت مانی خود دسترسی ندارید. از این رو می توانید هزینه خدمات خود را از طریق E-Voucher پرداخت نمایید.
  • فرض کنید می‌خواهید کالایی را از کسی بخرید که حساب پرفکت مانی ندارد. در این حالت، می‌توانید یک ووچر پرفکت مانی از طریق پرداختینو برای او سفارش دهید.
  • فرض کنید سفر می‌کنید و نمی‌خواهید با خود پول نقد حمل کنید. در این حالت می‌توانید E-Voucher را با خود ببرید و از صرافی‌های تأیید شده در سراسر جهان استفاده کنید تا E-Voucher خود را به صورت نقدی مبادله کنید.
  • منقضی نشدن ووچر! یعنی شما می‌توانید از مبلغ مندرج در کوپن در هر زمان و هر روز استفاده کنید! فقط مطمئن شوید که کد فعال سازی را در مکانی مطمئن ذخیره کرده‌‌اید.

ووچر پرفکت مانی

به طور کلی ووچر در پرداختهایی امن و سریع به شما کمک می‌کند، در صورتیکه حساب پرفکت مانی نیز نداشته باشید قادر به استفاده از ووچر می باشید و می‌توانید از سایت‌هایی که پذیرنده حساب پرفکت مانی هستند؛ خرید خود را انجام دهید.

از طرفی با استفاده از این کارت‌ها افرادی که دارای حساب پرفکت مانی هستند، میتوانند اقدام به شارژ حساب خود نمایند. اگر هنوز هم از مزایا و امکانات استفاده از ووچر محروم می‌باشید، می‌توانید از طریق خدمات پرداختینو، ووچر خود را ایجاد نمایید.

صدور ووچر پرفکت مانی توسط پرداختینو

در صورتیکه تمایل به صدور ووچر پرفکت مانی دارید، می‌توانید از طریق متخصصان ما در پرداختینو اقدام نمایید.

پرداختینو ارائه دهنده انواع کارت شارژهای 2 دلاری، 5 دلاری تا 100 دلاری می‌باشد. کارت شارژ ووچر پرفکت مانی ارائه شده به کاربر شامل یک شماره، کد فعال سازی، مقدار مورد نظر شما و تاریخ ایجاد روی آن می‌باشد. برای صدور ووچر پرفکت مانی، از طریق لینک زیر اقدام به سفارش نمایید.

برای صدور ووچر پرفکت مانی، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت