ویزا و مستر کارت دو نوع کارت اعتباری هستند که برای پرداخت‌های آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از ویزا و مسترکارت تقریبا در همه جا امکان پذیر است. این دو کارت اعتباری تقریبا با یکدیگر مشابه هستند و امکانات تقریبا یکسانی را هم برای کاربران فراهم کرده‌اند. در حقیقت بسیاری از افراد معتقدند که تنها تفاوت این دو نوع کارت اعتباری در لوگوهای آن‌ها می‌باشد. اما از آنجا که بیشتر پرداخت‌های بین المللی از طریق این گونه کارت‌ها امکان پذیر است، و همگان به دلیل وجود تحریم‌ها در کشور ایران، قادر به دریافت ویزا و مستر کارت نیستند، پرداختینو ، خرید با مستر و ویزاکارت را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

 

برای خرید با مستر و ویزاکارت، کلیک کنید!

 

 

خدمات مستر و ویزاکارت

 

خرید با مستر و ویزاکارت

 

 

آیا تا کنون از فروشگاه‌های آنلاین بین المللی مثل والمارت و ای بی و ... خرید کرده‌اید؟ کدامیک از روش‌های پرداخت‌های بین المللی را انتخاب کرده‌اید؟ آیا برای دریافت مدارک بین المللی مثل آیلتس، تافل و ... ثبت نام کرده‌اید؟

برای آشنایی با چگونگی خرید با مستر و ویزاکارت تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

 

 

 

 

به طور کلی درگاه‌های پرداخت بین المللی مختلف زیادی وجود دارد، نظیر پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و ... . اما به دلیل امنیت بالا و خدمات ارزنده‌ای که ویزا و مسترکارت برای کاربران ارائه داده‌اند، هنوز هم افراد زیادی داوطلب خرید با مستر و ویزاکارت هستند و هنوز پرداخت هزینه‌های بین المللی با استفاده از کارت‌های اعتباری نظیر ویزا و مسترکارت انجام می‌شود و چنانچه شما این کارت‌های اعتباری را در اختیار نداشته باشید، پرداختینو این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

اگر هنگام واریز هزینه، لوگوی کارت های اعتباری را مشاهده کردید لینک آن را برای ما ارسال نمائید؛ تنها کافی است روی دکمه زیر کلیک فرمائید.

 

برای خرید با مستر و ویزاکارت، کلیک کنید!

 

برای خرید با مستر و ویزاکارت چگونه باید اقدام کنید؟

 

اگر بخواهید در آزمون‌های بین المللی ثبت نام کنید باید فرایند ثبت نام را مرحله به مرحله طی کنید تا به مرحله‌ی پرداخت برسید، در مرحله‌ی پرداخت می‌بایست اطلاعات پرداخت خود را وارد نمائید که شامل اطلاعات بانکی یا همان اطلاعات موجود بر روی کارت اعتباری می‌باشد و از آنجا که شما این کارت را در اختیار ندارید، می‌توانید لینک پرداخت را برای ما ارسال نمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرداخت هزینه برای شما انجام شود.

 

 

خرید با مستر و ویزاکارت

 

 

اگر قصد خرید از فروشگاه‌های آنلاین را نیز داشته باشید؛ باید فرایند خرید را طی کنید تا به مرحله‌ی پرداخت برسید. در این مرحله نیز مانند آنچه در قسمت قبلی گفته شد باید اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

به جای این کار شما لینک پرداخت را برای ما ارسال می‌کنید و همکاران ما پرداخت هزینه را برای شما انجام داده و فرایند خرید شما تکمیل خواهد شد.

 

 

 

 

به این ترتیب شما دیگر نگران پرداخت‌های ارزی بین المللی خود نباشید. همکاران ما در پرداختینو با استفاده از کارت‌های اعتباری، خرید با مستر و ویزاکارت را برای شما انجام می‌دهند.

 

از توجه و همراهی شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا چنانچه با سوال یا مشکلی مواجه شدید با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. همکاران ما در گروه پرداختینو آماده‌ی پاسخگوئی به کلیه‌ی سوالات شما عزیزان هستند.

عضویت در خبرنامه سایت