اگر در گذشته، مردم برای انجام انواع کارهای ساده و روزمره خود مجبور به بیرون رفتن از خانه بودند، و برخی فعالیت‌ها وقت گیر و حتی طاقت‌فرسا بودند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از فعالیت‌ها، سرگرمی‌ها، خرید، پرداخت های اینترنتی و حتی مشاغل، به صورت آنلاین صورت می‌گیرند. مراجعه به بانک‌ها، و رفتن به فروشگاه‌ها (از خرید اقلام لوازم خانگی و کاربردی گرفته تا موارد مصرفی و خوراکی)، و خیلی از امور روزمره، در زندگی مدرن امروزی به حداقل رسیده‌اند. این مدرنیزه شدن زندگی‌ها به جایی رسیده که تمامی این کارها را نه تنها در کشوری که در آن ساکن هستیم می‌توان انجام داد، بلکه تمامی این‌ها به صورت اینترنتی و آنلاین با تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر در هرجای دنیا قابل انجام است. به این معنی که انجام تراکنش‌های بانکی در بانک‌های بین المللی و خرید از فروشگاه‌های خارجی را ممکن ساخته است. پرداختینو در ارائه خدمات پرداخت تمامی این تراکنش‌ها معتبر بوده و دارای سال‌ها تجربه می‌باشد.

 

پرداخت هزینه های اینترنتی

به لطف گسترش این پیشرفت‌ها، خدمات وسیعی به صورت اینترنتی و آنلاین در اختیار کاربران قرار دارد. خدماتی همچون آزمون‌های بین المللی، تعیین وقت آنلاین سفارت و اقامت و گرفتن ویزا، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما، خرید از انواع فروشگاه‌های کتاب و پوشاک و لوازم کاربردی و غذایی و ... از جمله اقداماتی است که شما می‌توانید توسط آن‌ها از هدر رفتن زمان خود جلوگیری کنید. برای تمامی این خدمات مسلما شما نیاز به پرداخت وجه دارید و با توجه به تحریم‌های لحاظ شده در ایران برای برخی از این خدمات، اکنون وب سایت‌ها تمامی این اقدامات را ممکن می‌سازند. پرداختینو از این گزینه بین وب سایت‌های ارائه خدمات مستثنی نیست و در پرداخت برای تمامی این خدمات تسهیل کننده در کنار شما خواهد بود تا بتوانید درحالیکه قهوه خود را در عصر یک روز پرکار نوش جان می‌کنید در کم‌ترین زمان ممکن تراکنش‌ها و پرداخت‌های اینترنتی خود را به انجام برسانید.

 

انواع پرداخت های اینترنتی

 

پرداخت های اینترنتی           پرداخت هزینه آزمون های بین المللی

از ملزومات اقامت، تحصیل، کار و یا حتی سفر به کشورهای خارجی یاد گرفتن زبان آن کشور است. حال آنکه برای برخی شغل‌ها و برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی به مدرک زبان نیاز است. آزمون‌هایی که کم و بیش نام آن‌ها را می‌شناسید مثل: TOEFL،GRE ،GMAT،CFA ،IELTS و... . این مدارک از طریق موسسات زبان‌های خارجه طی برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌هایی قابل اخذ است و پرداخت آن‌ها نیز به صورت حضوری و اینترنتی در دسترس است. و اما در پی سخنان ما راجع به گسترش تکنولوژی، امروزه پرداخت هزینه این آزمون‌های بین المللی به صورت اینترنتی نیز قابل انجام است. در پرداختینو در هرکجا که هستید هزینه این آزمون‌ها را با اینترنت پرداخت کنید.

 

پرداخت هزینه آزمون های بین المللی

 

 


پرداخت های اینترنتی

 

 

خرید از فروشگاه ها

از دیگر خدمات پرداخت اینترنتی، پرداخت خریدهای اینترنتی است. امروزه وب سایت‌های زیادی در راستای تسهیل در امر خرید انواع لوازم مورد نیاز مردم تاسیس شده اند که به راحتی می‌توان با انجام پرداخت اینترنتی، محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرید. پرداختینو شما را در امر خریدهای فروشگاه های اینترنتی همراهی می‌کند.

 

                            برای پرداخت هزینه های خرید آنلاین، کلیک کنید!

 

 

 

 

پرداخت های اینترنتی     

 پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت

همانطور که احتمالا آگاه هستید، برای اقامت در کشورهای خارج به هر دلیل شما نیاز به گرفتن ویزا و انجام مصاحبه و ارتباط با سفارت آن کشور دارید. به این منظور لازم است با سفارت کشور مورد نظرتان هماهنگ کرده و وقت قبلی تعیین کنید تا مصاحبه خود را انجام دهید. برای انجام این عملیات ابتدا نیاز است وجه معینی را پرداخت کرده تا به شما نوبت دهند. پرداخت‌های اینترنتی برای هزینه تعیین وقت سفارت را در پرداختینو انجام دهید.

 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت

 

 

 

 

 

انواع خدمات پرداخت های اینترنتی دیگری مثل نقل و انتقالات و خرید ارزهای دیجیتال و... وجود دارند که شما از طریق پرداختینو با امنیت و سرعت بالا قادر به انجام تک تک آن‌ها خواهید بود.

عضویت در خبرنامه سایت