برنامه‌ریزی قبلی برای سفر و درخواست ویزا بسیار مهم است. برای مهاجرت و سفر کردن و یا اقامت داشتن در کشورهای خارجی و اخذ ویزای این کشورها، ابتدا لازم است اقدام به آماده سازی مدارک مورد نیاز و تعیین وقت سفارت آن کشور از سفارتخانه یا کنسولگری مورد نظر کنید. بعضی از کشورها انجام مصاحبه به صورت حضوری در سفارتخانه برای درخواست کنندگان ویزا از کشورشان را ملزم می‌دانند. با اینحال برخی از کشورها برای متقاضیان ویزا مصاحبه حضوری را لازم و اجباری نمی‌دانند و حضور شما در سفارتخانه به منظور انگشت نگاری و اثبات هویت انجام میشود. تعیین وقت سفارت آنقدرها هم آسان نیست و گاهی نوبت‌دهی بسیار زمان می‌برد. این مدت می‌تواند از ۲ روز تا یک سال یا بیشتر طول بکشد تا نوبت برای شخصی تعیین شود. برای تعیین وقت سفارت نیاز است که شما مبلغی را پرداخت کنید تا نوبت‌دهی برای شما انجام گیرد. هزینه تعیین وقت سفارت برای کسانی که تمایل به گرفتن ویزای کشورهای مختلف را دارند و یا از پیش ویزا گرفته‌اند، گزینه‌ای آشنا است. برای ایرانی های عزیزی که قصد سفر به کشورهای دیگر را دارند، درخواست تعیین وقت سفارت و پرداخت هزینه این سرویس از طریق موسسات مهاجرتی و معمولا از طریق آنلاین ثبت نام می‌شود. مراحل انجام این پرداخت به سهولت در پرداختینو در کم‌ترین زمان ممکن انجام میگیرد.

 

برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت، کلیک کنید!

 

 

تعیین وقت سفارت

         تعیین وقت سفارت

تعیین وقت سفارت برحسب کنسولگری‌های کشورهای مختلف، متفاوت است. بنابراین لازم است ابتدا از وقت‌های موجود در کنسولگری کشور مورد نظر خود برای سفر مطلع شوید. اطلاعات مربوط به زمان انتظار ویزای غیر مهاجرتی برای مصاحبه‌ها و چارچوب زمان پردازش ویزا در وب سایت‌های سفارت کشورها در سراسر جهان نشان داده شده است.

نماینده رسمی برخی از سفارت‌ها در تهران می‌باشند که تمامی درخواست‌های ایرانیان اعم از درخواست‌های توریستی، تجاری، دانشجویی، اقامتی و غیره را اداره می‌کنند. متقاضیان محترم برای اخذ وقت سفارت می‌بایست از طریق کارگذاری سفارت‌ها اقدام به گرفتن وقت سفارت نمایند.

 

 

 

تعیین وقت سفارت

 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت

همانطور که پیش از این بیان کردیم، به منظور تعیین وقت سفارت، پرداخت اولیه مورد نیاز است، و ممکن است عده ای به هر دلیل با مشکلات و سوالاتی در این باره مواجه شوند. هموطنان عزیزی که در انجام این کار مشکل دارند یا به هر علتی نمی‌توانند اقدام به انجام آن بنمایند می‌توانند با مراجعه به گروه پرداختینو پرداخت‌های خود را انجام داده و از سرعت و امنیت این کار از این طریق اطمینان پیدا کنند.

پرداختینو یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات وقت سفارت انگلیس در تهران و دیگر شهرها می‌تواند گزینه مناسبی برای گرفتن وقت سفارت انگلیس متقاضیان عزیز باشد.

 

 

 

 

 

سهولت در انجام خدمات پرداختی، امنیت و اعتبار و سرعت، از اساسی‌ترین و برجسته‌ترین اصول کاری تیم پرداختینو در کمک به کاربران عزیزی است که به هر دلیل مایل به پرداخت اینترنتی هزینه تعیین سفارت و اخذ ویزای خود هستند. در صورت نیاز به پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت در پرداختینو روی دکمه زیر کلیک کرده و به سادگی تراکنش خود را انجام دهید.

 

با ورود به این صفحه شما احتمالا نیاز به احراز هویت و ثبت نام در سایت پرداختینو دارید تا بتوانید هم از خدمات ما و هم از فرآیند پرداخت در این صفحه بهره‌مند شوید. با تکمیل اطلاعات مورد نیاز خواسته شده، احراز هویت خود را انجام دهید. پس از تعیین و واریز مبلغ، پرداخت شما انجام می‌گیرد.

 

برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت