خدمات ارزی آنلاین پرداختینو به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند در زمینه‌های مختلفی به شما کمک کند. یکی از خدمات پر طرفدار این وب سایت صدور مستر کارت گیفت یا هدیه است که با توجه به تحریم های اقتصادی اخیر از جمله بهترین هدایایی است که می توانید به عزیزان‌تان بدهید. با استفاده از این کارت می توانید بدون هیچگونه مشکلی هر آنچه که دوست دارید را به صورت حضوری یا آنلاین در فروشگاه های پذیرنده‌ی مستر کارت بخرید.

برای صدور مستر کارت گیفت، کلیک کنید!

 

مستر کارت گیفت: ارتباط با دنیای اطراف

مستر کارت گیفت

 

مدت زیادی است که به دلیل تحریم های اقتصادی نمی توان به راحتی با دنیای بیرون همکاری داشت. از این رو همواره نیاز به واسطه هایی است که بتوان با استفاده از آنها مبادلات را به راحتی انجام داد،

اما متاسفانه کار با این واسطه ها زمان گیر و هزینه بر است. بنابراین بهترین راه ممکن چیست؟

 

 

 

همانطور که می‌دانید هر روزه روش های جدیدی برای ارتباط با دیگر اقصی نقاط جهان ایجاد و به بازار معرفی می شوند که خیلی از آنها می توانند راه گشایی برای ارتباط ما با دنیای بیرون باشد. مستر کارت هدیه دقیقا یکی از همین روش های جدید است. 

 

ویژگی‌های مستر کارت گیفت یا هدیه

بسیاری از افراد به جای پول نقد، ترجیح می‌دهند، هدیه‌ای به عزیزان‌شان بدهند که با استفاده از آن بتوانند هر آنچه که دوست دارند، خرید کنند. مستر کارت گیفت، دقیقا یکی از همین هدیه‌ها است. از کارت هدیه مستر کارت می‌توانید در بسیاری از مکان‌ها استفاده کنید و به صورت آنلاین و فیزیکی خرید نمایید. استفاده از این کارت دقیقا شبیه به استفاده از کارت‌های اعتباری یا دبیت است. میزان هزینه وجه این کارت از 25 تا 1000 دلار آمریکا است. 

 

مزایای مستر کارت گیفت

از جمله مزایای استفاده از مستر کارت گیفت عبارتند از:

 

- خرید آنلاین و فیزیکی از تمامی مراکزی که پذیرنده‌ی مستر کارت می باشند

- پرداخت هزینه گوگل ادوردز 

- پرداخت هزینه های ثبت نام در آزمون های بین المللی همچون آیلتس، تافل و...

- خرید بازی از سایت هایی نظیر مایکروسافت 

- خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

- خرید با استفاده از ارزهایی نظیر دلار کانادا، آمریکا، استرالیا، پوند و بورو قابل انجام است.

 

مستر کارت گیفت

 

 

به یاد داشته باشید که این کار تنها یک سال تاریخ انقضا دارد و تا قبل از این تاریخ حتما از وجه هدیه خود استفاده کنید.

با استفاده از این کارت قادر به دریافت پول نقد نمی باشید. کارت هدیه مانند پول نقد است و در صورت گم شدن یا سرقت آن ممکن است جایگزین نشود.

 

 

 

 

در این شرایط برای لغو کارت فعلی خود، فوراً با مرکز کارت هدیه تماس بگیرید تا کارت فعلی خود را لغو کنید و هر مقدار وجه باقی مانده به کارت جایگزین منتقل شود. در صورت عدم انجام تراکنش تا حداکثر 90 روز مبلغ 3 دلار بابت هزینه نگهداری از موجودی کارت کسر می شود.

 

صدور مستر کارت گیفت توسط پرداختینو

پرداختینو یکی از بهترین وب سایت‌های ارائه دهنده خدمات ارزی است که ارائه دهنده انواع خدمات از جمله صدور مستر کارت گیفت می باشد. برای سفارش مستر کارت گیفت ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید، فرآیند ثبت نام بسیار ساده است و به زمان زیادی نیاز ندارد. پس از ثبت نام در سایت می توانید درخواست سفارش صدور مستر کارت گیفت به همراه معادل ارزی شارژ و درصد کمی کارمزد متناسب با شارژ درخواستی را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان به خدمات شما رسیدگی کنند و کارت شما را ارسال نمایند.

 

برای صدور مستر کارت گیفت، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت