می‌دانید که کارت‌های پیش پرداخت شده زیادی امروزه وجود دارند که با در دست داشتن آن‌ها خدمات الکترونیکی و آنلاین بسیاری قابل انجام است. مسترکارت هایی از جمله مسترکارت تراول نیز از جمله کارت‌های پیش پرداخت شده‌ای است که برای شما راحتی در سفر را به ارمغان می‌آورد. مسترکارت های تراول را می‌توانید به صورت آنلاین از پرداختینو سفارش داده و حتی به صورت فیزیکی در سفرهای خارجی خود استفاده کنید. برای شارژ مسترکارت تراول می توانید روی لینک زیر کلیک فرمایید.

 

 

برای شارژ مستر کارت تراول، کلیک کنید!

 

مسترکارت تراول

 

برای مسافرانی که به یکی از 17 کشور قاره اروپا در منطقه ای که ارز محلی آن ها یورو است، می روند، کارت تراول یورو انتخاب مناسبی است و اگر در آمریکا در حال گذراندن تعطیلات هستید، یک کارت تراول دلار را انتخاب کنید.

 

 

شارژ مسترکارت تراول

 

اگر در فکر و خیال سفری خارجی هستید، اگر می‌خواهید با خیال راحت هزینه‌های‌تان را همینجا در ایران محاسبه کرده و وجه تعیین شده‌ای را با خود به کشور مقصد حمل کنید، و به راحتی سفرتان فکر می کنید.

 

به سادگی این کارت را سفارش دهید و در صورت نیاز برای شارژ مسترکارت تراول خود از همینجا اقدام کنید.

 

 

 

 

مزایای مسترکارت تراول

 

یک همراه عالی در سفر

ایمن و راحت است. این کارت گزینه مناسبی برای جایگزینی پول نقد است. هر کجا که شما قصد رفتن کرده اید، دلایل زیادی برای همراه داشتن مسترکارت های تراول پیش پرداخت شده وجود دارد. از مهم ترین راحتی ها و دلایل امنیت این کارت، نداشتن نگرانی جهت دزدیده شدن و یا گم شدن پول هایتان است. اگر نهایتا کارت خود را گم کردید یا از شما دزدیده شد، با مسدود کردن کارت توسط شرکت ارائه دهنده کارت، می توانید جلوی استفاده شخص دیگری از کارت خودتان را بگیرید.


پذیرش در سراسر جهان

در اکثر کشورها این کارت به راحتی پذیرفته می شود و شما می توانید از مسترکارت های تراول در هتل ها، رستوران ها، اماکن تفریحی، دستگاههای خودپرداز و موارد دیگر استفاده کنید. نیازی به حمل هیچ گونه پول نقد ندارید.

 

پول خود را در هر کجا مدیریت کنید

با کارت مسافرتی مسترکارت تراول، می توانید موجودی، اطلاعات حساب و سابقه معامله خود را از روی وب سایت یا از طریق تلفن بررسی کنید.
مسترکارت های تراول این امکان را به شما می دهند تا به وسیله شارژ کردن‌شان با مبلغ معین و مورد نظرتان، دیگر در خرج ها و هزینه ها زیاده روی نکرده و حساب پول ها و هزینه هایتان مقدار معینی باشد. در این صورت شما نگران زیاد خرج کردن خود نیستید چرا که تا سقف معینی (همان مقداری که از پیش تعیین و شارژ کردید) می توانید هزینه کنید.

 

انعطاف پذیری بی نظیر

در صورت نیاز، ارز و پول خود را توسط معامله کنندگانی که عضو این سیستم هستند به ارز دلخواه برگردانید.

 

 

شارژ مسترکارت تراول

 

شارژ مسترکارت تراول

 

ممکن است بخواهید اقدام به شارژ مسترکارت تراول خود کنید. عملیات شارژ مسترکارت تراول در سایت به سادگی امکان پذیر است.

 

شما می‌توانید به هر میزان که می‌خواهید شارژ مسترکارت تراول خود را انجام دهید. تنها لازم است درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمائید و معادل ریالی آن را واریز فرمائید.

 

 

 

پیشنهاد می‌کنیم اگر مایل به شارژ مسترکارت تراول خود هستید، در پرداختینو به ساده ترین روش این کار را انجام دهید. تنها کافی است روی لینک زیر کلیک فرمائید. سپس کارت تراول خود را شارژ کنید.

 

برای شارژ مستر کارت تراول، کلیک کنید!

عضویت در خبرنامه سایت