در زندگی امروزه، با اینکه همچنان استفاده از پول رایج کشور و اسکناس ها در دست مردم زیاد شده است، صحبت از ارزهای دیجیتال و ارزهای خارجی نیز بسیار رواج یافته است. بسیاری از مردم که به دنبال درآمد های بیشتر هستند، به صورت اینترنتی و آنلاین کار می کنند و درآمد خود را به شکل ارزهای خارجی مثل دلار و یورو و... دریافت می کنند. یا بسیار پیش آمده که مردم از ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم و... برای مبادلات تجاری و یا حتی سرمایه گذاری استفاده می کنند. اما سوال اینجاست که این ارزها برای مورد استفاده قرار گرفتن، اغلب نیاز به نقد شدن دارند، حال یا به ارز ریال ایران و یا به ارزهای دیگر. نقد کردن پی پال این کار را انجام میدهد.

گاهی نیز پیش می آید که برعکس این عملیات ها برای کاربران رخ می دهد. به عنوان مثال شما میخواهید وجهی را به صورت آنلاین برای شخصی در خارج از کشور ارسال کنید، این ریال نیاز به نقد شدن و تبدیل شدن به ارز خارجی دارد. به هرحال، تمامی این خدمات از طریق پی پال و در پرداختینو به سادگی میسر است.

 

نقد کردن پی پال  

 

 

بنابراین، چنانچه دارای یک حساب پی پال هستید و ملزم دانستید که ارزی خارجی را پس از دریافت، نقد کنید، نقد کردن پی پال یکی از بهترین گزینه هاست.

سفارش نقد کردن پول پی پال شما در پرداختینو با کلیک بر روی گزینه زیر مقدور است:

 

سفارش نقد کردن پول پی پال

 

 

 

 

 

نقد کردن پی پال

 

همانطور که میدانید، پی پال یک درگاه پرداخت الکترونیکی است که خدمات بسیاری را در رابطه با ارزهای مختلف ارائه می دهد. نقد کردن پی پال از جمله سرویس هایی است که احتمالا بسیاری از کاربران اینترنتی به آن نیاز پیدا خواهند کرد. همانطور که ممکن است شما در زندگی واقعی تان یک چک برای حقوقتان دریافت کنید و نیاز به نقد کردن آن داشته باشید و به همین منظور به بانک مراجعه می کنید. پی پال نیز برای شما مانند یک  بانک عمل کرده و ارزهای خارجی یا دیجیتال شما را برایتان نقد خواهد کرد. به عنوان مثال، کیف پول پی پال شما ممکن است حاوی مقداری دلار باشد که از طریق شغل کار فریلنسری دریافت کرده اید؛ اکنون نیاز دارید که این ارز را به ریال ایران برای استفاده های داخل کشور خود نقد کنید. بنابراین مسلما میدانید که نقد کردن پی پال این خدمات را برای شما در دسترس قرار داده است.

 

 نقد کردن پی پال

 

پرداختینو در این زمینه کار را برای شما بسیار آسان کرده است. چرا که شما در این سایت می توانید حساب پی پال وریفای شده باز کرده، حساب پی پال خود را شارژ کنید و عملیات نقد کردن را به سهولت انجام دهید.

 

پرداختینو با ارائه بهترین، سریع ترین، و راحت ترین خدمات پرداختی شما را از طریق نقد کردن پی پال به هدف

مورد نظر خود میرساند.

اگر جستجویی درون سایت انجام دهید، مشاهده خواهید کرد که منوهای کاربری و پرتال پرداختینو بسیار راحت

و گزینه ها و خدمات به سادگی در دسترس هستند.

 

 

 

 

 

نیاز به نقد کردن درآمد ارزی خود دارید؟ از دوست یا آشنای خود در آن سر دنیا ارز دریافت کردید و نیاز به نقد کردن ارز به پول مورد نظر خود و یا ریال دارید؟ به دنبال نقد کردن ارز دیجیتال خود هستید؟ پرداختینو را برگزینید تا در کمترین زمان ممکن نقد کردن پی پال را برای شما به انجام برساند.

کافیست به ما تیکت زده تا ما با بیشترین سرعت و راحت ترین راه عملیات نقد کردن از طریق پی پال را برای شما با کمال میل انجام دهیم.

 

نقد کردن پول پی پال

عضویت در خبرنامه سایت