کاربران اینترنتی بسیاری در سراسر دنیا بخصوص در ایران هستند که نیاز به نقد کردن وجوه ارزی خود دارند. این ارزها ممکن است از راه های مختلف در کیف پول الکترونیکی شما قرار گرفته باشند. کارهای فریلنسری زیادی هستند که امروزه افراد از آنها برای کسب درآمد استفاده می کنند و یا برخی حتی به عنوان شغل دوم آنها را به کار میگیرند. ممکن است شما یک فریلنسر باشید که در زمینه ترجمه متون کار کرده و پروژه دریافت می کنید. ممکن است یک طراح وب باشید که برای سایت های خارجی امور طراحی انجام می دهید، و یا هزاران کار فریلنسری دیگر، که صدالبته به دنبال همه آنها درآمدی وجود دارد که کاربران به صورت آنلاین آنها را از کارفرمای خود دریافت می کنند. به هرحال، نکته اصلی اینجاست، که شما دارای یک حساب الکترونیکی هستید و در کیف پول شما مقداری ارز خارجی قرار دارد. اکنون چطور این پول را به ریال خرج می کنید؟ اگر دارای حساب الکترونیکی اسکریل هستید، نقد کردن اسکریل شما را در این راه یاری می کند؛ خدماتی که همگی از طریق پرداختینو میسر هستند.

 

تبدیل اسکریل به ریال

حال که دارای یک حساب وریفای شده اسکریل هستید و دارای یک شغل فریلنسری هستید، درآمد شما به حساب و یا کیف پول اسکریل شما واریز و هدایت خواهد شد. این درآمد ممکن است به صورت ارزهای مختلف مثل دلار، یورو، پوند و... باشد. حالا که کیف پول شما مثلا حاوی دلار اسکریل است، چطور با این ارز می توانید در ایران خرید کرده و یا این پول را خرج کنید؟ مسلما نیاز به نقد کردن دارید.

 

نقد کردن اسکریل 

 

 

 

پرداختینو به شما کمک می کند نقد کردن اسکریل را به سادگی انجام دهید. نقد کردن پول اسکریل خود را از طریق سایت ما انجام دهید:

 

نقد کردن پول اسکریل

 

 

 

 

 

این نقد کردن ممکن است زمانی به کار شما بیاید که حتی بخواهید ارز موجود در کیف پول خود را نقد کنید. مهم نیست این ارزها از هر نوعی از کجا وارد حساب اسکریل  شما شده باشد، مهم این است که شما اکنون نیاز به نقد کردن اسکریل خود، شامل دلار و یورو و ... به ریال دارید تا بتوانید از این پول اگر ساکن ایران هستید در ایران و در زندگی روزمره خود استفاده کنید.

احتمالا اگر کاربر اسکریل بوده و دارای یک حساب الکترونیکی بین المللی اسکریل هستید، میدانید که خدماتی که این سیستم ارائه میدهد بسیار گسترده بوده و شامل انواع امور پرداختی و واریزی مربوط به ارزهای خارجی و ارزهای دیجیتال می شود. ما در پرداختینو امکان افتتاح یک حساب بین المللی اسکریل و استفاده از تمامی خدمات آن را برای کاربران گرامی فراهم کردیم.

نقد کردن اسکریل نیز از جمله خدماتی است که در پرداختینو به راحتی و در کمترین زمان قادر به انجام آن خواهید بود. مقدار دلار یا هر ارز خارجی که در کیف پول خود دارید اهمیت ندارد؛ با استفاده از دکمه زیر در پرداختینو دلار، یورو، ین و هر ارز کیف پول اسکریل خود را به ریال تبدیل کرده و دیگر در خرج کردن نگرانی نداشته باشید.

 

 نقد کردن اسکریل

 

 

از طریق این لینک شما به ما تیکت زده و در واقع سفارش نقدر کردن پول اسکریل خود را انجام میدهید.

پرداختینو با بیشترین سرعت این خدمت را برای شما به انجام میرساند.

 

نقد کردن پول اسکریل

 

 

 

 

 

 

پرداختینو با منوی کاربری ساده و راحت، تمامی گزینه های پرداختی مثل پرداخت های اینترنتی و نقد کردن ارزهای خارجی را برای شما در دسترس قرار داده و محیطی امن و کاربردی برای شما فراهم آورده است.

عضویت در خبرنامه سایت