امروزه از طریق اینترنت امور زیادی قابل انجام است. کسب و کارهایی در سطح بین المللی از طریق اینترنت انجام می‌شود، شغل‌های فریلنسری و ... . همچنین امور دیگری که به صورت آنلاین انجام می‌گیرد شامل پرداخت‌های اینترنتی، خرید، ارسال و حواله بانکی به کشورهای دیگر و حساب‌های خارجی و ... همگی از این دسته امور اینترنتی هستند. برای انجام تبادلات ارزی مربوط به این امور، غالبا نیاز به داشتن یک حساب الکترونیکی بین المللی است. حسابی مثل حساب پی پال که از طریق آن کاربران می‌توانند خدمات پرداختی برای خرید و نقل و انتقال انجام دهند و ارزهای خود را نقد کنند. در حساب‌های الکترونیکی برای اینکه بتوانید از خدمات کامل آن‌ها استفاده کرده و از تمامی سرویس‌هایی که ارائه می‌دهند بهره‌مند شوید، نیاز است که تایید یا وریفای آن را انجام دهید. با وریفای حساب پی پال به راحتی می‌توانید از کلیه خدماتی که پی پال ارائه می‌دهد استفاده کنید.

 

در صورتیکه حساب پی پال خود را افتتاح کرده‌اید اما در برخی از امکانات همچون برداشت وجه، انتقال وجه، دسترسی سریع و نامحدود به وجه و بسیاری دیگر از محدودیت‌ها مشکل دارید، می‌توانید با کمک تیم ما حساب پی پال خود را وریفای (تایید) کنید و از کلیه امکانات و تسهیلات پی پال بهره‌مند شوید. با وریفای کردن پی پال در واقع اعتبار حساب شما نیز بهبود پیدا می‌کند.

 

وریفای حساب پی پال

  

 

 

وریفای کردن پی پال تأیید هویت شخص را درپی دارد، امنیت معاملات را افزایش می‌دهد و محدودیت مبلغ ارسال حساب را افزایش می‌دهد. برای وریفای حساب پی پال نیاز به مدارکی است که در صورت نداشتن آن مدارک؛ می‌توانید با کلیک روی لینک زیر از خدمات پرداختینو جهت وریفای کردن حساب پی پال بهره‌مند شوید.

 

برای وریفای حساب پی پال، کلیک کنید!

 

 

 

وریفای کردن پی پال

 

به فرآیند اتصال حساب پی پال به یک حساب بانکی معتبر (به علاوه دانستن نکاتی که سبب محدود شدن حساب‌تان به علت حضور در ایران می‌شود) وریفای حساب پی پال در ایران می‌گویند. از آنجا که امکان افتتاح حساب در بانک‌های خارجی و دریافت کارت‌های اعتباری مستر و ویزا برای ایرانیان عزیز مهیا نمی‌باشد، پرداختینو این امکان را درنهایت سرعت و با دريافت هزینه‌ای اندک انجام می‌دهد.

 

حساب PayPal تأیید شده و وریفای شده بدان معنی است که این حساب از محدودیت‌هایی که در حساب های تأیید نشده قرار می‌گیرند، مانند کمترین میزان ارسال و محدودیت در مبلغ قابل ارسال، هزینه‌ها و کارمزدهای بالاتر، عاری است و در یک حساب وریفای شده پی پال این محدودیت‌ها دیگر وجود ندارند.

 

اکنون شاید این سوال در ذهنتان به وجود آید که آیا در صورت وریفای و تایید نکردن حساب پی پال خود نیز، همچنان می‌شود از این حساب وریفای نشده استفاده کرد؟ البته که می‌شود، اما به عنوان مثال تا زمانیکه شما ابزار به روز رسانی و آپدیت یک برنامه یا وسیله را به راحتی در اختیار دارید، آیا مایل نیستید آن ابزار را به یک وسیله بهتر استفاده کنید که هم باعث سهولت در کارتان شود و هم از آپشن‌های جدید آن استفاده کنید؟ قطعا پاسخ تان مثبت است.

 

 

 وریفای حساب پی پال

 

 

وریفای کردن پی پال نیز مانند همین مثال می‌باشد. با تایید کردن حساب پی پال از مزایای بیشتر آن استفاده کرده و از سادگی و راحتی در کار بهره‌مند شوید.

در پرداختینو، در کنار خدمات بسیار دیگر، وریفای کردن پی پال به راحتی قابل انجام است. حتی در این سایت شما می‌توانید از ابتدا یک حساب پی پال فول وریفای افتتاح کنید.

 

 

 

 

 

 

وریفای حساب پی پال در پرداختینو

پرداختینو به سادگی این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با افتتاح حساب پی پال و وریفای کردن آن، از تمامی خدمات مختلف آن در خصوص پرداخت و خرید و نقل و انتقال و ارزهای دیجیتال و... بهره‌مند شوید.

برای ثبت سفارش وریفای حساب پی پال در پرداختینو ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. اگر از قبل در سایت ما ثبت نام کرده‌اید همین حالا روی دکمه وریفای کردن پی پال کلیک کرده و حساب خود را فول امکانات کنید؛ از مزایا و حتی تخفیفات آن بهره‌مند شده، و بدون محدودیت عملیات‌های پرداختی خود را به انجام برسانید.

 

برای وریفای حساب پی پال، کلیک کنید!

 

به یاد داشته باشید که پرداختینو با منوی کاربری ساده و راحت و با پشتیبانی قوی و متعهد، این خدمات را با امنیت بالا و در کم‌ترین زمان در اختیان کاربران گرامی خود قرار می‌دهد.

عضویت در خبرنامه سایت