اگر جز آن دسته افرادی هستید که درآمد ارزی دارید ، به طور مثال به عنوان یک فریلنسر با مشتریان مختلف از سراسر دنیا کار می‌کنید و مبالغ دریافتی شما به واحدهای ارزی مختلف از سوی کلاینت‌ها به انواع حساب‌های بین‌المللی شما مثل حساب پی پال یا حساب وب مانی و ... واریز می‌شود و یا جز افرادی هستید که به علت شرایط شغلی‌شان، نقل و انتقالات بین المللی را بصورت تکراری باید انجام دهند، قطعا نیاز به نقد کردن حساب خود نیز می‌باشد و برای این که در کشور ایران بتوانید از درآمد خود استفاده کنید، باید بتوانید آن را تبدیل به ریال کنید و معادل ریالی آن را مورد استفاده قرار دهید.

گروه پرداختینو در این زمینه برای شما خدمات ارزنده‌ای ارائه کرده است. شما توسط تیم پرداختینو می‌توانید برای نقد کردن حساب پرداختینو، نقد کردن حساب وب مانی و ... درخواست دهید.

یعنی برای نقد کردن درآمد خود در وب مانی تنها کافیه بر روی لینک کلیک کنید و بعد از افتتاح حساب در سایت پرداختینو با تیکت درخواست خود را ارسال کنید و به بهترین و ساده ترین روش وب مانی خود را بصورت ریالی دریافت کنید.

نقد کردن حساب وب مانی

نقد کردن حساب وب مانی

بسیاری از دوستانی که با مشتریان در نقاط دیگر دنیا همکاری می‌کنند، بابت این مسئله با مشکل مواجه هستند که چگونه می‌توانند درآمد خود را نقد کنند که برای آن‌ها به راحتی قابل استفاده باشد. در چنین مواقعی تنها راه حل برای این افراد این است که از واسطه‌های مطمئن برای تبدیل درآمد خود از دلار یا سایر ارزهای رایج به ریال کمک بگیرند. اما مورد دیگری که وجود دارد مسئله‌ی اعتماد است.

مشتریان باید بتوانند به این واسطه‌های پرداخت‌های ارزی اعتماد کنند. همچنین کارمزدهای بسیار زیادی که از آن‌ها دریافت می‌کنند آن‌ها را با مشکل دیگری مواجه می‌کند. شرکت پرداختینو با سابقه‌ی درخشان چندین سال در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات پرداخت ارزی در زمینه‌ی نقد حساب وب مانی با حداقل کارمزد برای شما خدمت رسانی می‌نماید.

برای نقد کردن حساب وب مانی کافیست شما با ما در تیم پرداختینو تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمائید. در ادامه به چگونگی نقد کردن حساب وب مانی برای شما خواهیم پرداخت.

نقد کردن حساب وب مانی توسط پرداختینو

قبل از هر اقدامی برای ثبت درخواست در پرداختینو جهت نقد کردن حساب وب مانی، با شماره‌های موجود در وب سایت پرداختینو تماس بگیرید و از مشاوران کارآزموده‌ی ما اطلاعات لازم جهت نرخ کارمزد و مدت زمانی تبدیل موجودی حساب خود به ریال را جویا شوید.

پس از آن برای ثبت درخواست خود در سایت پرداختینو اقدام کنید.

نقد کردن حساب وب مانی

ما در تیم پرداختینو هر گونه حساب وب مانی شما را تبدیل خواهیم کرد. پس مطابق آنچه که در ادامه برای شما گفته ایم در سایت ما ثبت سفارش کنید و به راحتی معادل ریالی آن را در عابر بانک های سرار کشور از حسابتان برداشت کنید. برای ثبت سفارش درخواست نقد کردن حساب وب مانی طبق مراحل زیر عمل کنید :

1. به سایت پرداختینو وارد شوید و درخواست خود را برای نقد کردن درآمد ارزی ارسال بفرمایید.

2. اطلاعات لازم را تکمیل کرده و درخواست خود را ارسال نمائید. از جمله شماره حساب بانکی.

یک شماره حساب بانک ایرانی، برای دریافت وجه معرفی بفرمایید؛ لطفا دقت نمائید که شماره را به درستی وارد کنید. لازم به توضیح است برای مبالغ بالای 200 دلار، نیاز به شماره شبا بانک می باشد و مبالغ کمتر از 200 دلار، تنها شماره کارت بانکی تان ، کافی است.

 طی این دو مرحله درخواست شما برای ما ثبت خواهد شد و برای نقد کردن حساب وب مانی اقدام خواهد شد و شما به راحتی می توانید معادل ریالی آن را دریافت نمائید. البته با کسر مبلغ ناچیری به عنوان کارمزد.

عضویت در خبرنامه سایت