لیمیت پی پال: علت و درخواست رفع آن

پی پال یک سرویس مالی آنلاین است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از یک حساب اینترنتی مطمئن هزینه کالا یا خدمات خود را پرداخت نمایید. شما به سادگی می‌توانید اطلاعات بانکی، کارت اعتباری یا دبیت کارت خود را به حساب پی پال اضافه کنید و در هر زمانی که با پی پال پرداخت می‌کنید، از یکی از این گزینه‌ها استفاده نمایید. در برخی از مواقع شرکت پی پال به دلیل مشکلات امنیتی حساب کاربران را محدود می‌کند. اگر ایمیل یا پیامی در حساب کاربری پی پال خود دریافت کردید مبنی بر اینکه دسترسی حساب کاربری شما محدود شده است، این بدان معنی است که شما نمی‌توانید خدماتی نظیر ارسال یا برداشت وجوه را با استفاده از حساب پی پال خود انجام دهید. در ادامه با پرداختینو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد دلالیل لیمیت پی پال خود کسب نمایید.

دلایل لیمیت پی پال

لیمیت پی پال به معنی عدم انتقال و دریافت وجه می باشد. دلایل زیادی برای محدود کردن حساب پی پال شما وجود دارد. که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است:

 • شما بیش از یک حساب پی پال دارید
 • شخصی حساب شما را مشکوک گزارش کرده است
 • شما معامله ای را با شخصی انجام داده اید که پی پال آن را مشکوک می‌پندارد
 • شما به طور اتفاقی روی لینکی در یک ایمیل جعلی که فکر می کنید از پی پال است کلیک کرده‌اید
 • پی پال به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز دارد
 • شما حساب بانکی، کارت اعتباری یا کارت بانکی ثبت نکرده‌اید
 • شما بیش از 2000 دلار دریافت یا ارسال کرده‌اید
 • شما از کشوری پول دریافت کرده‌اید که پی پال آن را مشکوک دانسته
 • حساب شما هک شده است
 • بانک نشان می دهد دبیت یا کارت اعتباری‌تان بدون اطلاع شما استفاده شده است
 • شما حجم بالایی از شارژ دریافت کرده‌اید
 • شرایط استفاده پی پال را نقض کرده‌اید (برای مثال با فروش داروهای تجویزی یا اسلحه)
 • فروش یک کالا با ارزش پایین به جای کالا با قیمت بالا

لیمیت پی پال

جلوگیری از محدود کردن حساب پی پال

برای رعایت الزامات نظارتی، حساب شما ممکن است، محدود شود. به عنوان مثال، درخواست برخی از محصولات، مانند کارت دبیت، می‌تواند قوانین فدرال و ایالتی را به وجود آورد و پی پال ممکن است برای تحقق آن شرایط، حساب شما را محدود کند.

اگر انتظار دارید مبلغ زیادی را دریافت کنید، باید پیش از موعد با پی پال تماس بگیرید تا آنها را از مبلغ این پول مطلع کنید. برخی اوقات متناسب با عوامل مختلفی که مربوط به سابقه اعتبار شما است، محدودیت‌ها تعیین می‌شوند.

اطمینان حاصل کنید که نام یا نام کسب و کار شما در حساب پی پال قرار داشته باشد و دقیقاً مطابق با حساب بانکی و کارت‌های اعتباری شما باشد.

هنگامی که برای اولین بار در وب سایت پی پال Payments Pro ثبت نام می کنید، نظرسنجی وجود دارد که باید انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که با توجه به میزان مبلغی که هر ماه پیش بینی می‌کنید، میزان هزینه‌ی بالاتر هم نیز بررسی کنید.

توجه کنید در صورتیکه حساب شما تایید شود، هیچ محدودیتی در کل مبلغی که از حساب خود می توانید ارسال کنید وجود ندارد. شما می‌توانید در یک تراکنش تنها تا 60،000 دلار ارسال کنید، اما این مبلغ ممکن است به 10،000 دلار محدود شود.

لیمیت پی پال

رفع محدودیت حساب پی پال

مراحل رفع لیمیت پی پال متناسب با نوع حساب شما متفاوت است. مراحل حذف محدودیت حساب خود را می توانید از Resolution Center مشاهده کنید. اگر مراحل درخواستی را انجام دادید اما حساب شما همچنان محدود بود، پی پال جهت کسب اطلاعات بیشتر، برای شما ایمیلی ارسال می کند. در ادامه به مراحل رفع لیمیت پرداخته شده است:

به Resolution Center  بروید

روی گزینه Limitations Account کلیک کنید.

روی گزینه Resolve کلیک کنید و دستورالعمل های نوشته شده را انجام دهید.

اگر مراحل لازم را انجام دادید و شرکت پی پال از طریق ایمیل اطلاعات بیشتری را از شما بخواهند، لطفاً در اسرع وقت پاسخ دهید تا بتوانند کلیه امور را برطرف سازند. اگر اطلاعات بیشتری را درخواست کردند، اما شما مطمئن نیستید که چه چیزی را باید ارائه دهید، لطفا نوع اسناد و مدارکی را که شرکت قبول می کند را  بررسی کنید.

گر ایمیلی دریافت کردید مبنی بر اینکه حساب کاربری شما محدود است، اما هیچ گامی درResolution Center  مشاهده نمی کنید، ممکن است یک ایمیل جعلی دریافت کرده باشید. آن را به spoof@paypal.com ارسال کنید تا بررسی شود. پس از ارسال ایمیل به پی پال نیز آن را از صندوق ورودی خود حذف کنید. اگر روی هر لینک یا پیوست های ایمیل کلیک کردید، وارد حساب کاربری خود شوید و تراکنش های خود را مشاهده کنید. همچنین رمز عبور خود را نیز تغییر دهید.

پرسش و پاسخ

 • تصویر آواتار
  مسعودازبک ۰۷ اسفند ۱۴۰۰ پاسخ دادن
  حساب پی پال بازنمیشه یعنی من اشتباهی رفتم بجای حساب فردی

  • تصویر آواتار
   ودیعی ۰۸ تیر ۱۴۰۱ پاسخ دادن
   با سلام
   دوست عزیز جهت افتتاح حساب پی پال میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید
   https://pardakhtino.com/member/order/open/paypal/create

مقالات مرتبط

عضویت در خبرنامه سایت