مهم ترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا | برنامه های کاربردی در کانادا

شروع زندگی در یک کشور جدید چندان کار آسانی نیست چرا که در بدو ورود به آن کشور کارهای زیادی باید انجام دهید و این مسئله ممکن است برای شما استرس به وجود بیاورد و مانع از پیشرفت امورات زندگی شما بشود.

اپلیکشن ها و برنامه های کاربردی بسیار مفیدی ارائه شده است که می تواند به تازه واردان یک کشور کمک کند تا بتوانند سریع تر خود را با شرایط جدید وفق دهند. پرداختینو در این مقاله مهم ترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا را به شما معرفی کرده است.

با ما همراه باشید و با این برنامه های کاربردی در کانادا آشنا شوید.

بیشتر بدانید : 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت کانادا

مدارک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا کدام اند ؟

چرا لازم است تازه واردان کانادا از برنامه های کاربردی استفاده کنند؟

ورود یا مهاجرت به کشور دیگری مثل کانادا که از هر لحاظ با آن جا نا آشنا هستید، و زندگی در آن، کار آسانی نیست به خصوص در روزها و ماه های ابتدایی؛ و از مهم ترین دلایل آن نداشتن دانش و اطلاعات کافی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم کشور کانادا ، عدم آشنایی با خیابان ها و مراکز خرید، هزینه ها و به طور کلی نداشتن هیچ تجربه ای در مورد زندگی در کانادا می باشد.

دانستنیهایی برای مهاجران کانادا

به همین دلیل استفاده از این گونه اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا بسیار مناسب است چرا که از طریق آن ها می توانید اطلاعات و آگاهی های کاربردی و مفیدی در مورد کشور کانادا به دست آورید و با شرایط جدید زندگی راحت تر کنار بیائید.

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا

مطالبی که در این بخش از مقاله در مورد برنامه های کاربردی در کانادا گفته شده است را با دقت مطالعه کنید و با استفاده از این اپلیکیشن ها، مشکلات احتمالی در بدو ورود خود به کشور کانادا را به حداقل رسانید!

Rakuten

راکوتن یک شرکت ارائه دهنده خدمات خرید اینترنتی است که از طریق آن می تواند پرداخت ای خود را مدیریت کنید. با استفاده از Rakuten که یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا می باشد، شما می توانید از اکثر عمده فروشان و خرده فروشان خرید کنید، بدون آنکه نیاز به پول نقد داشته باشید.

Google Maps

قطعا با برنامه ی گوگل مپ آشنا هستید. با استفاده از این برنامه شما می توانید اطلاعات کافی و دقیق در مورد موقعیت جغرافیایی مکان های مختلف در کشور کانادا به دست آورید، چرا که نقشه های گوگل بسیار دقیق است. به طور مثال اگر می خواهید یک رستوران و کافی شاپ در نزدیکی محل سکونت خود پیدا کنید، می توانید از گوگل مپ استفاده کنید.

اپلیکیشن های کاربردی در کانادا

Weather Apps

به دلیل اینکه با شرایط آب و هوایی کشور کانادا آشنا نیستید، لازم است که از اپلیکیشن های پیش بینی وضع هوا استفاده کنید. بهاین ترتیب زمانی که قصد خروج از خانه را دارید، هم از لباس های مناسب تر و مطابق با شرایط آب و هوا استفاده می کنید، هم با تجهیزات لازم از خانه خارج خواهید شد. مثلا اگر هوا ابری باشد، شما قطعا چتر همراه خود خواهید برد.

Reebee

Reebee یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا می باشد که می توانید با استفاده از آن در هزینه های خود صرفه جوئی کنید.

برنامه Reebee برای شما این امکان را فراهم کرده است تا با مرور و مقایسه آگهی های تبلیغاتی گسترده از سوی خرده فروشان در سراسر کانادا مانند Walmart ، Canadian Tire ، Lowe’s ، Staples ، Food Basics ، Shoppers Drug Mart ، Rexall و موارد دیگر بتوانید با قیمت های مناسب تری خرید کنید.

Job Bank

یکی از بهترین برنامه های کاربردی در کانادا Job Bank است. در این اپلیکیشن، موقعیت های کاری و مشاغل موجود برای تازه واردان کانادا در سراسر این کشور پیشنهاد شده است که شما می توانید با توجه به علاقه مندی ها و مهارت هایی که دارید، از میان این مشاغل و بزینس ها انتخاب کنید . در کانادا مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید.

این موارد از مهم ترین اپلیکیشن ها برای تازه واردان کانادا است که می توانید با استفاده از آن ها با نگرانی کمتر و بسیار راحت تر زندگی در کشور جدید را آغاز کنید و احتمال بروز مشکلات را به حداقل برسانید.

پرسش و پاسخ

مقالات مرتبط

عضویت در خبرنامه سایت