برنامه اعطای وام پی پال | برنامه پشتیبانی paycheck برای حمایت از مشاغل کوچک

در ژانویه 2021 خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت پی پال در حال حاضر برنامه های مربوط به وام های مشاغل کوچک را از طریق برنامه پشتیبانی paycheck سازمان کل بیزینس کوچک ایالات متحده (SBA) ، می پذیرد. مشاغل مختلف می توانند با مراجعه به سایت پی پال برای دریافت وام های برنامه پشتیبانی Paycheck اقدام نمایند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اعطای وام پی پال با پرداختینو همراه شوید.

بیشتر بدانید : 

کیف پول پی پال و انواع آن | چگونه در پی پال کیف پول مختلف بسازیم؟

آیا پی پال امن است؟

برنامه اعطای وام پی پال به مشاغل کوچک

سال 2020 برای مشاغل کوچک سال بسیار سختی بود ، زیرا این دسته بیزینس ها به شدت در حال تلاش بودند تا بتوانند در شرایطی که بیماری کوید 19 به وجود آورده بود، جان سالم به در برند. به همین دلیل مدیر عامل شرکت بزرگ پی پال برای کمک به این مشاغل و بهبود وضعیت فعلی آن ها چنین اقداماتی انجام داده است.

این شرکت با بخش دولتی همکاری خواهد کرد تا هر کاری که می تواند برای حمایت از مشاغل کوچک انجام دهد، از جمله ایجاد شرایطی جهت دسترسی به برنامه وام PPP برای مشتریان PayPal و سایر مشاغل کوچک.

وام پی پال به مشاغل کوچک

PayPal به عنوان یکی از اولین موسسات غیر بانکی برای شرکت در برنامه پشتیبانی Paycheck در آوریل سال 2020 تأیید شد و اقداماتی را در این زمینه انجام داده است.

وام پی پال برای کمک به مشاغل آسیب پذیر

سوزان سیتره 17 سال پیش باشگاه ورزشی خود را راه اندازی کرد ، اما به دلیل همه گیری Covid-19 و قرنطینه ناشی از آن، مجبور شد باشگاه خود را در مارس سال 2020 تعطیل کند. یک هفته بعد ، او شروع به برگزاری کلاس های آموزشی در زوم کرد تا به دانشجویان خود تداوم و ثبات را در یک دوره زمانی چالش برانگیز، یاد دهد. اگرچه او مشتری بیزینسی پی پال نبود ، اما پس از شنیدن خبرهای برنامه اعطای وام پی پال ، درخواست دسترسی به برنامه را داد. پس از تأیید ، وی توانست از بودجه حقوق و دستمزد برای کمک به اشتغال پرسنل خود استفاده کند.

او می گوید : وقتی در ماه مارس مجبور شدیم درهای باشگاه خود را ببندیم ، بیشترین نگرانی من برای كارمندانم بود. آن ها برای من مثل یك خانواده هستند و من نمی خواستم آن ها را رها كنم. با تشکر از پی پال و روند سریع آن در برنامه اعطای وام پی پال به ما ، من توانستم کارمندان خود را مشغول به کار کنم و اکنون که باشگاه را دوباره باز کردیم ، کلاس های تدریس را ادامه دادیم.

اریکا مالبون و همسرش استفان، مالبن گلف را با هدف افزایش محبوبیت گلف در بین نسل جوان راه اندازی کردند. این زوج با داشتن دو مکان فیزیکی در لس آنجلس و سئول ، کره جنوبی ، قصد داشتند تا خط تولید لباس های خود را گسترش دهند و فروشگاه های جدید خود را در سال 2020 افتتاح کنند.

برنامه اعطای وام پی پال

وقتی بیماری کوید 19  همه جا را فرا گرفت، آن ها مجبور شدند درهای کسب و کار فیزیکی خود را ببندند. مالبون به عنوان یک دارنده حساب PayPal Business از طریق PayPal درخواست وام PPP را داد. بودجه PPP یک پل مهم را فراهم کرد که Malbon Golf بتواند به سرعت کسب و کار خود را همه گیرتر سازد ، با برگزاری مسابقات گلف مجازی و همچنین افزایش محصولات آنلاین آن ها.

کلام آخر

PayPal بیش از 20 سال است که در خط مقدم پرداخت های دیجیتال باقی مانده و در حال ارائه خدمات خود به کاربران است. پلتفرم PayPal با بهره گیری از فناوری های روز دنیا برای تسهیل ، کاهش هزینه ها و ایمن کردن خدمات مالی و تجاری برای مشتریان خود، همواره در تلاش است و بیش از 300 میلیون کاربر از سراسر دنیا دارد.

در حال حاضر نیز برنامه اعطای وام پی پال ، به منظور پشتیبانی از مشاغل کوچک که تحت تاثیر بیماری کوید 19 دچار آسیب شده اند، ارائه شده است.

دوستان عزیز! از اینکه تا پایان این مقاله با ما بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. چنانچه پس از مطالعه مقالات به سوالی برخوردید، با ما تماس بگیرید و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمائید.

ما با کمال میل به کلیه ی سوالات شما پاسخگو خواهیم بود. لطفا با ما در تماس باشید.

پرسش و پاسخ

مقالات مرتبط

عضویت در خبرنامه سایت